DOMAĆA NATJECANJA

DERBI 1.B LIGE – JUG

6. 2. 2018.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

U najiščekivanijem derbiju 1.B lige - jug, pobjedu je u 11. kolu odnijela ekipa Odbojkaškog kluba Split.

Dubrovčanke su na domaćem terenu dobro namučile igračice Splita već u prvom setu i tako privremeno slavile vodstvom 1-0 (25:18).

U idućem setu dolazi do preokreta te Splićanke izjednačavaju na 1-1 (21:25). Treći set je ponovno pripao Dubrovniku (25:19), dok su nakon prave drame u samom finišu četvrtog seta Splićanke s 26:28 osvojile set i izjednačile na 2-2. Naposljetku  OK Split slavi pobjedom od  3-2 (12:15).

Bila je to veoma napeta i jako kvalitetna utakmica gdje su dva boda pripala Splitu, a jedan Dubrovniku.

Za domaću ekipu ŽOK Dubrovnika su nastupale: Ora Ivanišević, Anđela Kalauz, Nikolina Tomašević, Ana Matušić,Sanja Curić, Ana Pavlović, Ivana Marinović, Petra Putica, Orsula Štaka,Katija Vuličević, Hana Dilberović, Anđela Čuljak, Gabriela Stipanović i Ana Matuško.

Za gostujuću ekipu OK Splita nastupale su: Ana Glavinović, Mirna Bečić, Josipa Šalinović, Lori Nikpalj, Ivana Vrtičević, Anamarija Miljak, Ana Ćubelić, Luna Bečić, Ana Sobin, Josipa Tudor, Ena Vrselja, Katja Zorica, Matea Bajlo i Klaudija Delonga.

ŽOK DUBROVNIK – OK SPLIT 2:3

(25:18, 21:25, 25:19, 26:28, 12:15)