HRVATSKA

MALENE IZ POREČA SA SVA TRI BODA

17. 10. 2017.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

Drugo kolo odbojkaške Superlige za seniorke kompletirali su u nedjelju Poreč i Kaštela Cemex. Bolje su bile gošće rezultatom 3:0 čime su upisale prvu prvenstvenu pobjedu.

Više pročitajte ovdje

Poreč – Kaštela Cemex 0:3

(17:25, 25:27, 16:25)

Poreč, dvorana Veli Jože

Suci: Milan Rajković, Dalibor Tuta

Uvjerljivu partiju prikazale su mlade odbojkašice Kaštela Cemexa u drugom kolu Superlige. Na gostovanju u Poreču svladale su domaću ekipu rezultatom 3:0 i tako došle do prvih prvenstvenih bodova. Malene su u susret krenule jakim tempom te su sredinom seta stvorile dovoljno veliku prednost s kojom su set mogli mirno prinijeti kraju. U drugom su se Porečanke probudile, držale korak za gošćama, ali im je manjkom koncentracije u završnici ipak izmakao set. S 2:0 na semaforu Kaštela Cemex ušla je opuštenije u treći set kojeg je rutinski odradila i tako stigla do zaslužene pobjede.