HRVATSKA

Malene izbacile osvajačice Kupa i postale prve finalistkinje

7. 12. 2017.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

"Malene" su pobijedile  i u drugoj polufinalnoj utakmici Kupa za odbojkašice, te zasluženo postale finalistice Kupa. Pred više od 300 gledatelja u gradskoj dvorani u Kaštel Starom, "Malene" su ostavile prošlogodišnje pobjednice kupa bez željenog finala, pobjedom 3:1 u setovima.

Više pročitajte ovdje

Marinke su ponovo povele u prvom setu, imale su kontrolu nad utakmicom, međutim, uporne Malene s tri uzastopna osvojena seta preokreću sreću na svoj mlin. Ključni set odigrao se nakon 1:1, a Kaštela Cemex uspjele su nakon tijesnog otvaranja pobjeći na nekoliko poena razlike i osvojiti drugi set koji ih je automatski gurnuo u finale. Treneri "Malenih" M. Stipkov i Z. Grgantov, ostavili su u zadnjem setu većinu prve postave na klupi, dajući šansu zamjenama: Kurtović, Bilić i Ninčević, koje su opravdale povjerenje, te zaključile pobjednički četvrti set s 22:25 u korist OK Kaštela Cemex i za njihovo slavlje.

OK MARINA KAŠTELA – OK KAŠTELA CEMEX 1:3 (25:21, 19:25, 20:25, 22:25)

Izvor: PORTAL GRADA KAŠTELA