HRVATSKA

Četvrta uzastopna pobjeda OK Croatia

11. 12. 2017.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

U 10. kolu Prve lige OK Croatia pobijedila je ekipu OK Zadar 3:0 (25:14, 26:24, 25:21).

U prvom setu domaći bez većih poteškoća rješavaju set u svoju korist. Drugi set počinje vodstvom domaćih igrača, a gosti iz Zadra vode pred sam kraj seta.

Više pročitajte ovdje

Tada presuđuje koncentriranija igra ekipa OK Croatia, te preokreće rezultat u svoju korist i na razliku 26:24 osvaja set.  U trećem setu uvukla se nervoza u oba sastava međutim domaći igrači u završnici imaju više volje i htijenja te završavaju set u svoju korist 25:21.

Mlada ekipa OK Croatia tako je ostvarila četvrtu uzastopnu pobjedu i uspela se na treće mjesto prvenstvene ljestvice. U sljedećem kolu, posljednjem prije zimske stanke dočekuju ekipu Rovinja.

Izvor: Odbojka.hr