HRVATSKA

KAKO IGRAJU NAŠE IGRAČICE I IGRAČI U INOZEMSTVU

12. 12. 2017.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

U ovotjedni pregled europskih i svjetskih liga gdje igraju naši internacionalni igrači krenut ćemo s našim muškim reprezentativcima. Danijel Galić otputovao je u daleku Argentinu, gdje će igrati za svoj novi klub UPCN Voley.

Prošli tjedan gledali smo odličnu utakmicu prvog kola LP između Sir Safety Peruiga (Leo Andrić) i Cucine Lube Civitanova (Tsimafei Zhukouski). Nakon dramatičnih pet setova, domaćini Perugia upisuju prvu pobjedu i prva dva boda u grupi A LP.

U CEV kupu pobjede su upisali Ivan Mihalj (Lindemans Aalst) i Petar Đirlić (ACH Volley Ljubljana), dok je pobjedu u Challenge kupu upisao Fran Peterlin (Foinikas Syros).

Ovaj tjedan kreće i ženska LP. Već danas na teren će izići Mia Jerkov (Fenerbahce), dok će Samanta Fabris svoju prvu utakmicu u ovoj sezoni LP igrati sutra.

Čak šest hrvatskih reprezentativki igrati će CEV kup; Ana Starčević (Pomi Casalmaggiore), Lucija Mlinar (Linamar Bekescsabai RS), Rene Sain i Bernarda Ćutuk (VK UP Olomouc), a najzanimljivija utakmica šesnaest finala zasigurno će biti dvoboj između dvije naše reprezentativke Bete Dumančić (SSC Palmberg Schwerin) i Matee Ikić (R. Le Cannet).

Ovotjedni pregled liga završavamo s Challenge kupom koji će igrati tri naše djevojke, Karla Klarić (VBC Galina) igrati će protiv V.O.Budapest, a Nikolina Jelić (Charleroi Volley) ugostiti će Klaru Perić (CVB Barca).

 

JAPAN

TOYODA GOSEI (Igor Omrčen) – SUNTORY SUNBIRDS 0:3

(19:25, 24:26, 15:25)

TOYODA GOSEI (Igor Omrčen) – JT THUNDERS 3:1

(22:25, 25:16, 25:23, 25:19)

ITALIJA Ž

POMI CASAMAGGIORE (Ana Starčević) – UNET E-WORK B. ARSIZIO 2:3

(19:25, 25:17, 25:17, 15:25, 10:15)

IGOR GORGONZOLA NOVARA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO (Samanta Fabris) 2:3

(25:20, 19:25, 25:16, 23:25, 11:15)

S. DEL BENE SCANDICCI – FOPPAPEDETTI BERGAMO (Ema Strunjak) 3:2

(25:16, 26:28, 23:25, 25:18, 15:10)

S.T. MONZA – LIU JO NORDMECCANICA MODENA (Katarina Barun-Šušnjar) 2:3

(21:25, 29:31, 25:20, 25:20, 11:15)

M. VOLLEY PESARO – IL BISONTE FIRENZE (Ivana Prokopić) 3:2

(25:17, 25:23, 20:25, 19:25, 15:6)

GOLDEN TULIP V. CASERTA (Lea Cvetnić) – VOLLEY SOVERATO 0:3

(24:26, 25:27, 20:25)

ITALIJA M

CUCINE LUBE CIVITANOVA (Tsimafei Zhukouski) – KIOENE PADOVA 3:2

(25:21, 26:28, 25:21, 24:26, 16:14)

CUCINE LUBE CIVITANOVA (Tsimafei Zhukouski) – WIXO LPR PIACENZA 3:2

(25:22, 18:25, 22:25, 25:18, 15:12)

TAIWANE E. LATINA – SIR SAFETY PERUGIA (Leo Andrić) 1:3

(39:41, 25:20, 15:25, 17:25)

NJEMAČKA

AACHEN (Jelena Šunjić) – DRESDNER SC 1:3

(21:25, 25:20, 18:25, 23:25)

SSC PALMBERG SCHWERIN (Beta Dumančić)  - USC MUNSTER 3:2

(22:25, 23:25, 25:18, 25:17, 15:9)

TURSKA

GUMUSHANE GENCLERBIRLIGI (Maja Burazer) – IDMANOCAGI 3:1

(25:23, 22:25, 25:15, 30:28)

SAMSUN B.S.B.ANAKET (Sanja Popović Gamma) – BOLU BLD. 3:2

(24:26, 25:20, 20:25, 28:26, 15:5)

GRČKA

A.O.FOINIKAS SIROU (Fran Peterlin) – P.A.O.K. 0:3

(22:25, 25:27, 22:25)

BELGIJA Ž

T.I.ANTWERP – CHARLEROI VOLLEY (Nikolina Jelić) 3:0

(25:12, 25:14, 25:22)

BELGIJA M

LINDEMANS AALST (Ivan Mihalj) – VDK GENT HEREN3:0

(25:15, 25:15, 25:21)

VC DUVEL PUURS (Goran Išek) – VC WALHAIN 3:0

(25:13, 26:24, 25:18)

KATAR

QATAR SPORTS (Ivan Raič, Mario Močić) – AL GHARAFA 3:0

(25:17, 25:18, 25:19)

ČEŠKA

VK UP OLOMOUC (Rene Sain, Bernarda Ćutuk) – PVK OLYMP PRAHA 3:0

(25:20, 25:16, 25:15)

FRANCUSKA

CHAMALIERES – LE CANNET (Matea Ikić) 0:3

(21:25, 22:25, 17:25)

NANTES – RC CANNES (Vedrana Jakšetić) 2:3

(25:20, 23:25, 25:18, 16:25, 13:15)

EVREUX – SF PARIS ST-CLOUD (Lara Vukasović) 3:0

(25:18, 25:18, 25:16)

ŠPANJOLSKA

HARO RIOJA VOLEY – CVB BARCA (Klara Perić) 3:1

(25:22, 17:25, 25:18, 25:18)

ŠVICARSKA

VITEOS NUC I – VBC GALINA (Karla Klarić) 3:2

(24:26, 23:25, 25:21, 25:20, 15:10)

LP M

SIR SAFETY PERUGIA (Leo Andrić) - CUCINE LUBE CIVITANOVA (Tsimafei Zhukouski) 3:2

(28:30, 20:25, 25:23, 25:19, 15:9)

CHALLENGE KUP

VIKING TIF BERGEN - A.O.FOINIKAS SIROU (Fran Peterlin) 0:3

(15:25, 22:25, 19:25)

Uzvrat se igra 20.12. u 18:30h.

CEV KUP

OK NOVI PAZAR – ACH VOLLEY LJUBLJANA (Petar Đirlić) 2:3

(25:20, 25:23, 22:25, 23:25, 11:15)

Uzvrat se igra 19.12. u 18:00h.

D.DINAMO APELDOORN – LINDEMANS AALST (Ivan Mihalj) 0:3

(11:25, 9:25, 19:25)

Uzvrat se igra 20.12. u 20:30h.

Ovaj tjedan nas još očekuju:

LP Ž

AGEL PROSTEJOV – FENERBAHCE (Mia Jerkov) 12.12. u 17:30h

IMOCO VOLLEY CONEGLIANO (Samanta Fabris) – I.G. NOVARA 13.12. u 20:35h

CHALLENGE KUP

CHARLEROI VOLLEY (Nikolina Jelić) – CVB BARCA (Klara Perić) 14.12. u 20:30h

VBC GALINA (Karla Klarić) – VASAS OBUDA BUDAPEST 14.12. u 19:00h

CEV KUP

VC SNEEK – POMI CASALMAGGIORE (Ana Starčević) 13.12. u 19:30

MACCABI XT HAIFA – LINAMAR BEKESCSABAI RS (Lucija Mlinar) 12.12 u 17:00h

SSC PALMBERG SCHWERIN (Beta Dumančić) – R. LE CANNET (Matea Ikić) 13.12. u 19:00h

VK UP OLOMOUC (Rene Sain, Bernarda Ćutuk) – ALLIANZ MTV STUTTGART 13.12. u 17:00h

 

 

Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se