Hrvatski odbojkaški savez
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 
Gala - dodir pobjede
ODIGRANE UTAKMICE
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
31. HAOK MLADOST - OK SISAK 3:0 (25:14,25:11,25:21)
RASPORED
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ subota, 25. studenog 2017. u 20,00
30. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA CEMEX subota, 25. studenog 2017. u 18,00
31. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK NOVA GRADIŠKA subota, 25. studenog 2017. u 18,00
32. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK subota, 25. studenog 2017. u 18,00
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK subota, 25. studenog 2017. u 17,30
30. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR subota, 25. studenog 2017. u 18,00
32. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA četvrtak, 23. studenog 2017. u 20,00
PRVA LIGA - seniorke
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. OK ĐAKOVO - ŽOK ROCKWOOL subota, 25. studenog 2017. u 19,00
31. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA subota, 25. studenog 2017. u 20,30
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
45. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK VRBOVEC subota, 25. studenog 2017. u 20,00
47. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II subota, 25. studenog 2017. u 19,00
48. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN subota, 25. studenog 2017. u 13,00
GRUPA - ZAPAD
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
44. OK BALE - OK GROBNIČAN subota, 25. studenog 2017. u 18,00
45. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR petak, 24. studenog 2017. u 20,30
47. OK MATULJI 2004 - OK PULA subota, 25. studenog 2017. u 18,00
48. OK MARČANA - ŽOK PAZIN subota, 25. studenog 2017. u 18,00
GRUPA - JUG
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK SOLIN - OK MARINA KAŠTELA II subota, 25. studenog 2017. u 18,15
45. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK subota, 25. studenog 2017. u 18,00
46. ŽOK SINJ - OK BRDA II subota, 25. studenog 2017. u 16,00
48. ŽOK TROGIR - OK DONAT subota, 25. studenog 2017. u 19,45
GRUPA - ISTOK
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
18. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II subota, 25. studenog 2017. u 19,00
20. OK KOLONIJA - OK LINGA subota, 25. studenog 2017. u 17,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
SKUPINA - JUG
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
22. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III subota, 25. studenog 2017. u 15,00
23. OK DARUVAR - OK MEDVEŠČAK subota, 25. studenog 2017. u 17,00
SKUPINA - SJEVER
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
21. ŽOK KAŠTEL - ŽOK IVANEC subota, 25. studenog 2017. u 15,30
24. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK ŠTRIGOVA subota, 25. studenog 2017. u 15,30
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
31. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK VITEZ 11 subota, 25. studenog 2017. u 15,00
32. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK NAŠICE subota, 25. studenog 2017. u 13,00
33. ŽOK BARANJA - OK OSIJEK JUG 2 petak, 24. studenog 2017. u 19,30
34. OK ĐAKOVO II - OK STRIZIVOJNA subota, 25. studenog 2017. u 14,30
35. OK ČEPIN - ŽOK VUKOVAR II subota, 25. studenog 2017. u 18,00
36. ŽOK OSIJEK III - OK AGROTEHNIKA subota, 25. studenog 2017. u 11,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniori
2. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
6. OK SPLIT II - OK ŠIBENIK '91 II subota, 25. studenog 2017. u 15,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
27. ŽOK GORNJA VEŽICA - OK RJEČINA subota, 25. studenog 2017. u 14,00
30. HAOK RIJEKA CO II - OK SV. MATEJ 06 subota, 25. studenog 2017. u 15,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
3. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC subota, 25. studenog 2017. u 18,00
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
19. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR subota, 25. studenog 2017. u 19,00
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. OK ĐAKOVO III - OK KOLONIJA II subota, 25. studenog 2017. u 16,00
GRUPA - B
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
27. ŽOK BILJE - OK BELIŠĆE II subota, 25. studenog 2017. u 15,00
U TIJEKU
Gala - dodir pobjede
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. studenog 2017., 23,49