Hrvatski odbojkaški savez
PREGLED DELEGACIJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ subota, 25. studenog 2017. u 20,00
1. sudac: Dajana Miškulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Miroslav Medač
zapisničar: Elena Mujakić     1. granični sudac: Luka Babić        
 
30. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA CEMEX subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Zdravko Hranić
 
31. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK NOVA GRADIŠKA subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Tajana Maričić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Marija Lovrić
 
32. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Alšić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Josipa Mavretić
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK subota, 25. studenog 2017. u 17,30
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Miroslav Medač
zapisničar: Barbara Tunjko     1. granični sudac: Filip Mikuličić     2. granični sudac: Filip Babić
 
30. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Milan Zamaklar     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
32. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA četvrtak, 23. studenog 2017. u 20,00
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
PRVA LIGA - seniorke
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
29. OK ĐAKOVO - ŽOK ROCKWOOL subota, 25. studenog 2017. u 19,00
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Ružica Krizmanić     1. granični sudac: Monika Dugandžić     2. granični sudac: Andrea Astaloš
 
30. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK VUKOVAR nedjelja, 26. studenog 2017. u 16,00
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Vinko Dobrić
 
31. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA subota, 25. studenog 2017. u 20,30
1. sudac: Domagoj Niessner     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Nataša Todorić-Rex
zapisničar: Želimir Kušljić     1. granični sudac: Mia Režić        
 
32. OK BRDA - OK ZADAR nedjelja, 26. studenog 2017. u 19,00
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Katarina Minga     1. granični sudac: Karla Magzan     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
PRVA LIGA - seniori
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
30. OK CROATIA - OK SPLIT nedjelja, 26. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Darko Detelj     delegat: Anton Mikulić
 
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
34. OK ZADAR - OK TRNJE nedjelja, 26. studenog 2017. u 16,00
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Nenad Čotrić
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK KARLOVAC - OK SISAK nedjelja, 26. studenog 2017. u 17,00
1. sudac: Vladimir Mrkša     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Marijan Duka
 
44. OK NEBO - OK DON BOSCO odgođeno
45. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK VRBOVEC subota, 25. studenog 2017. u 20,00
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Zlatko Mrkša
 
46. OK DINAMO - OK VELIKA GORICA srijeda, 29. studenog 2017. u 21,15
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Krunomil Vedriš
 
47. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II subota, 25. studenog 2017. u 19,00
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Marijan Duka
 
48. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN subota, 25. studenog 2017. u 13,00
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Krunomil Vedriš
 
GRUPA - ZAPAD
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
33. OK BALE - OK POREČ II odgođeno
1. sudac: Sonja Rupčić     2. sudac: Zoran Relić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Daniel Pauletić
 
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
44. OK BALE - OK GROBNIČAN subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Dominko Stražić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Edi Grgorinić     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Daniel Pauletić
 
45. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR petak, 24. studenog 2017. u 20,30
1. sudac: Petra Demanuele     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Sonja Rupčić     1. granični sudac: Mihael Bišćan     2. granični sudac: Sara Cvitanović
 
46. OK KASTAV 1998 - OK POREČ II nedjelja, 26. studenog 2017. u 17,00
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Mladen Jurčević     delegat: Veljko Matić
 
47. OK MATULJI 2004 - OK PULA subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Tibor Rac     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ivan Niessner
zapisničar: Paola Mataija     1. granični sudac: Karla Večerina        
 
48. OK MARČANA - ŽOK PAZIN subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Zoran Relić     2. sudac: Sonja Rupčić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Lara Rovis     1. granični sudac: Mihael Bišćan     2. granični sudac: Sara Cvitanović
 
GRUPA - JUG
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK SOLIN - OK MARINA KAŠTELA II subota, 25. studenog 2017. u 18,15
zapisničar: Sara Liović     1. granični sudac: Vedran Tolj     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
44. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM nedjelja, 26. studenog 2017. u 19,00
45. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK subota, 25. studenog 2017. u 18,00
zapisničar: Marin Sladić     1. granični sudac: Petra Peslać     2. granični sudac: Dragica Pivac
 
46. ŽOK SINJ - OK BRDA II subota, 25. studenog 2017. u 16,00
zapisničar: Marko Dubravčić     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Frane Peslać
 
48. ŽOK TROGIR - OK DONAT subota, 25. studenog 2017. u 19,45
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Anamaria Rodin
 
GRUPA - ISTOK
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
18. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II subota, 25. studenog 2017. u 19,00
1. sudac: Ivan Radanović     2. sudac: Dora Lukačević     delegat: Duško Živković
zapisničar: Zdenko Glasovac     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Ivona Majer
 
19. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD nedjelja, 26. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Vlatko Rakin     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Damir Pišćak     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Zvonimir Tomić
 
20. OK KOLONIJA - OK LINGA subota, 25. studenog 2017. u 17,00
1. sudac: Branimir Milošević     2. sudac: Anka Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Stella Jamer     1. granični sudac: Josipa Babić     2. granični sudac: Ivona Olanović
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
SKUPINA - JUG
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
15. HAOK MLADOST III - OK IVANIĆ GRAD odgođeno
zapisničar: Martina Josić                
 
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
21. OK VIVERA GLINA - OK PETRINJA nedjelja, 26. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Jelena Stojaković     delegat: Rifet Sedić
 
22. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III subota, 25. studenog 2017. u 15,00
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Zdravko Hranić
 
23. OK DARUVAR - OK MEDVEŠČAK subota, 25. studenog 2017. u 17,00
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Mladen Lapaš                
 
24. OK DINAMO II - OK IVANIĆ GRAD ponedjeljak, 27. studenog 2017. u 21,15
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Denis Vujičić     delegat: Krunomil Vedriš
 
SKUPINA - SJEVER
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
21. ŽOK KAŠTEL - ŽOK IVANEC subota, 25. studenog 2017. u 15,30
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Boris Vurušić
 
22. OK BRCKO - ŽOK ČAZMA nedjelja, 26. studenog 2017. u 16,00
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Zdravko Hranić
 
23. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR nedjelja, 26. studenog 2017. u 16,00
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
24. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK ŠTRIGOVA subota, 25. studenog 2017. u 15,30
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Jadranko Kirić
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniori
7. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
32. OK SHEEFT - OK GORICA nedjelja, 26. studenog 2017. u 12,45
1. sudac: Denis Vujičić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Krunomil Vedriš
 
33. OK SISAK II - MOK ČAZMA četvrtak, 30. studenog 2017. u 19,45
1. sudac: Alma Hodžić     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Fikret Bajrić
 
34. OK QUIRIN SISAK - HAOK MLADOST II nedjelja, 26. studenog 2017. u 14,15
1. sudac: Jelena Stojaković     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Rifet Sedić
 
35. OK PETRINJA - OK KARLOVAC nedjelja, 26. studenog 2017. u 17,30
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Alma Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniorke
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK STRIZIVOJNA nedjelja, 26. studenog 2017. u 14,00
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Barišić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Matea Žeravica                
 
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
31. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK VITEZ 11 subota, 25. studenog 2017. u 15,00
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Barbara Bogdanović     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Matea Trampus                
 
32. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK NAŠICE subota, 25. studenog 2017. u 13,00
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Josipa Mavretić                
 
33. ŽOK BARANJA - OK OSIJEK JUG 2 petak, 24. studenog 2017. u 19,30
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Dalma Hatvalić                
 
34. OK ĐAKOVO II - OK STRIZIVOJNA subota, 25. studenog 2017. u 14,30
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Monika Dugandžić                
 
35. OK ČEPIN - ŽOK VUKOVAR II subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Marija Batrnek     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Lara Dugandžić                
 
36. ŽOK OSIJEK III - OK AGROTEHNIKA subota, 25. studenog 2017. u 11,00
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Mario Lovrić                
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniori
2. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
6. OK SPLIT II - OK ŠIBENIK '91 II subota, 25. studenog 2017. u 15,00
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniorke
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
27. ŽOK GORNJA VEŽICA - OK RJEČINA subota, 25. studenog 2017. u 14,00
1. sudac: Tibor Rac     2. sudac: Kristina Kregar     zapisničar: Paola Mataija
 
28. ŽOK PAZIN II - OOK FAŽANA nedjelja, 26. studenog 2017. u 17,00
1. sudac: Dajana Miškulin     2. sudac: Leopold Ostojić     zapisničar: Davor Miškulin
 
29. ŽOK SUŠAK - OK NOVIGRAD nedjelja, 26. studenog 2017. u 17,00
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dragi Branković        
 
30. HAOK RIJEKA CO II - OK SV. MATEJ 06 subota, 25. studenog 2017. u 15,00
1. sudac: Dragi Branković     2. sudac: Dalibor Tota        
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ZAPAD - seniori
3. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
8. OK MLAKA - OK ROVINJ II nedjelja, 26. studenog 2017. u 17,00
1. sudac: Dragi Branković     2. sudac: Goran Brozić        
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
3. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC subota, 25. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Svjetlana Šimić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. MOK VUKOVAR - MOK BROD odgođeno
18. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK MARSONIA nedjelja, 26. studenog 2017. u 15,00
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Alšić                
 
19. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR subota, 25. studenog 2017. u 19,00
1. sudac: Karlo Janček     2. sudac: Antonija Janček     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ana Đurčević                
 
20. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR nedjelja, 26. studenog 2017. u 18,00
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Milan Zamaklar     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zvonko Kajunić                
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
15. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II odgođeno
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. OK ĐAKOVO III - OK KOLONIJA II subota, 25. studenog 2017. u 16,00
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Bruno Muha
 
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II nedjelja, 26. studenog 2017. u 10,30
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Marina Valentić     zapisničar: Filip Valentić
 
19. OK VALPOVKA - ŽOK VINKOVCI III nedjelja, 26. studenog 2017. u 20,00
1. sudac: Dora Lukačević     2. sudac: Svjetlana Šimić     zapisničar: Zdenko Glasovac
 
20. ŽOK TENJA - OK ČEPIN II nedjelja, 26. studenog 2017. u 11,00
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Matea Trampus
 
GRUPA - B
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
27. ŽOK BILJE - OK BELIŠĆE II subota, 25. studenog 2017. u 15,00
1. sudac: Dalma Hatvalić     2. sudac: Maja Marić     zapisničar: Biljana Lukić
 
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NAŠICE II nedjelja, 26. studenog 2017. u 16,00
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Milan Zamaklar     zapisničar: Damir Horvat
 
29. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II ponedjeljak, 27. studenog 2017. u 21,15
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Dora Lukačević     zapisničar: Matea Alšić
 
30. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VUKOVAR III nedjelja, 26. studenog 2017. u 11,15
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Matea Žeravica
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. studenog 2017., 23,49