Hrvatski odbojkaški savez
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
NATJECANJA  
 
3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA II 7 7 0 21 2 10.5000 562 314 1.7898 20
2. ŽOK OSIJEK IV 7 6 1 18 4 4.5000 534 389 1.3728 18
3. OK STRIZIVOJNA 7 5 2 17 6 2.8333 539 415 1.2988 16
4. OK DONJI MIHOLJAC 7 4 3 13 10 1.3000 476 446 1.0673 12
5. ŽOK TENJA 7 3 4 10 13 0.7692 424 467 0.9079 9
6. ŽOK VUKOVAR III 7 2 5 6 16 0.3750 385 488 0.7889 6
7. ŽOK NAŠICE II 7 1 6 4 18 0.2222 359 532 0.6748 3
8. OK KOLONIJA II 7 0 7 1 21 0.0476 317 545 0.5817 0
Gala - male lopte
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - OK KOLONIJA II 3:0 (25:16,25:14,25:13)
2. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA II 0:3 (11:25,4:25,13:25)
3. OK STRIZIVOJNA - ŽOK TENJA 3:0 (25:15,25:14,25:15)
4. ŽOK VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (19:25,17:25,17:25)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
5. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (8:25,17:25,20:25)
6. ŽOK TENJA - ŽOK VUKOVAR III 3:0 (25:14,25:16,25:13)
7. OK LINGA II - OK STRIZIVOJNA 3:2 (25:19,22:25,25:17,23:25,15:12)
8. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:7,25:10,27:25)
3. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
9. ŽOK NAŠICE II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:20,25:20,25:23)
10. OK STRIZIVOJNA - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:11,25:12,25:21)
11. ŽOK VUKOVAR III - OK LINGA II 0:3 (13:25,13:25,12:25)
12. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK TENJA 3:0 (25:19,25:5,25:9)
4. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA 1:3 (17:25,11:25,25:20,9:25)
14. OK LINGA II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:12,27:25,25:23)
15. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VUKOVAR III 3:0 (25:16,25:11,25:13)
16. ŽOK NAŠICE II - OK STRIZIVOJNA 0:3 (29:31,8:25,17:25)
5. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
17. OK STRIZIVOJNA - OK KOLONIJA II 3:0 (25:13,25:11,25:10)
18. ŽOK VUKOVAR III - ŽOK NAŠICE II 3:1 (25:14,11:25,25:16,25:15)
19. ŽOK OSIJEK IV - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (25:14,25:13,20:25,25:18)
20. ŽOK TENJA - OK LINGA II 0:3 (6:25,8:25,12:25)
6. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
21. OK KOLONIJA II - OK LINGA II 0:3 (7:25,8:25,12:25)
22. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK TENJA 3:1 (25:19,23:25,25:16,25:16)
23. ŽOK NAŠICE II - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (12:25,19:25,20:25)
24. OK STRIZIVOJNA - ŽOK VUKOVAR III 3:0 (25:14,25:17,25:19)
7. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
25. ŽOK VUKOVAR III - OK KOLONIJA II 3:0 (25:14,25:9,25:20)
26. ŽOK OSIJEK IV - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:10,26:24,28:26)
27. ŽOK TENJA - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:9,25:18,25:12)
28. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:14,25:13,25:10)
8. kolo
29. OK KOLONIJA II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
30. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
31. ŽOK TENJA - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
32. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VUKOVAR III termin nije određen
9. kolo
33. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II termin nije određen
34. ŽOK VUKOVAR III - ŽOK TENJA termin nije određen
35. OK STRIZIVOJNA - OK LINGA II termin nije određen
36. ŽOK NAŠICE II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
10. kolo
37. OK KOLONIJA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
38. OK DONJI MIHOLJAC - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
39. OK LINGA II - ŽOK VUKOVAR III termin nije određen
40. ŽOK TENJA - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
11. kolo
41. ŽOK TENJA - OK KOLONIJA II termin nije određen
42. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II termin nije određen
43. ŽOK VUKOVAR III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
44. OK STRIZIVOJNA - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
12. kolo
45. OK KOLONIJA II - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
46. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VUKOVAR III termin nije određen
47. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
48. OK LINGA II - ŽOK TENJA termin nije određen
13. kolo
49. OK LINGA II - OK KOLONIJA II termin nije određen
50. ŽOK TENJA - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
51. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
52. ŽOK VUKOVAR III - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
14. kolo
53. OK KOLONIJA II - ŽOK VUKOVAR III termin nije određen
54. OK STRIZIVOJNA - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
55. ŽOK NAŠICE II - ŽOK TENJA termin nije određen
56. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA II termin nije određen
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 7 7 0 21 4 5.2500 604 463 1.3045 20
2. OK ČEPIN II 7 5 2 18 7 2.5714 607 427 1.4215 16
3. OK BELIŠĆE II 7 5 2 16 10 1.6000 572 528 1.0833 14
4. ŽOK BILJE 7 3 4 11 14 0.7857 532 548 0.9708 9
5. ŽOK BARANJA II 7 3 4 10 13 0.7692 473 488 0.9693 9
6. OK VALPOVKA 7 3 4 10 14 0.7143 486 506 0.9605 9
7. ŽOK VALLIS AUREA II 7 2 5 11 16 0.6875 573 629 0.9110 7
8. OK ĐAKOVO III 7 0 7 2 21 0.0952 312 570 0.5474 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 3:1 (21:25,25:22,30:28,25:23)
2. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK BILJE 3:0 (25:20,25:17,25:20)
3. OK ĐAKOVO III - OK BELIŠĆE II 0:3 (15:25,13:25,16:25)
4. OK VALPOVKA - ŽOK BARANJA II 0:3 (23:25,8:25,16:25)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
5. OK ČEPIN II - ŽOK BARANJA II 3:0 (25:6,25:21,25:20)
6. OK BELIŠĆE II - OK VALPOVKA 3:1 (25:21,16:25,25:10,25:18)
7. ŽOK BILJE - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:13,25:5,25:9)
8. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (25:23,25:27,15:25,22:25)
3. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ČEPIN II 3:2 (20:25,25:22,21:25,26:24,16:14)
10. OK ĐAKOVO III - ŽOK VALLIS AUREA II 0:3 (24:26,14:25,17:25)
11. OK VALPOVKA - ŽOK BILJE 3:0 (25:23,25:22,25:23)
12. ŽOK BARANJA II - OK BELIŠĆE II 0:3 (20:25,20:25,21:25)
4. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
13. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II 3:0 (25:6,25:17,25:19)
14. ŽOK BILJE - ŽOK BARANJA II 3:1 (26:24,12:25,25:17,25:19)
15. ŽOK VALLIS AUREA II - OK VALPOVKA 1:3 (12:25,26:24,20:25,15:25)
16. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:12,25:9,25:13)
5. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
17. OK ĐAKOVO III - OK ČEPIN II 0:3 (12:25,4:25,11:25)
18. OK VALPOVKA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (23:25,20:25,13:25)
19. ŽOK BARANJA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:19,25:12,25:21)
20. OK BELIŠĆE II - ŽOK BILJE 3:1 (21:25,25:18,28:26,25:13)
6. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
21. OK ČEPIN II - ŽOK BILJE 3:1 (25:8,25:17,24:26,25:15)
22. ŽOK VALLIS AUREA II - OK BELIŠĆE II 2:3 (17:25,25:19,20:25,25:22,9:15)
23. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK BARANJA II 3:0 (25:13,25:11,25:11)
24. OK ĐAKOVO III - OK VALPOVKA 1:3 (3:25,14:25,26:24,6:25)
7. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
25. OK VALPOVKA - OK ČEPIN II 0:3 (14:25,15:25,7:25)
26. ŽOK BARANJA II - OK ĐAKOVO III 3:1 (25:17,20:25,25:19,25:15)
27. OK BELIŠĆE II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (14:25,25:21,22:25,23:25)
28. ŽOK BILJE - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:23,21:25,25:23,25:17)
8. kolo
29. OK ČEPIN II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
30. ŽOK BILJE - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
31. OK BELIŠĆE II - OK ĐAKOVO III termin nije određen
32. ŽOK BARANJA II - OK VALPOVKA termin nije određen
9. kolo
33. ŽOK BARANJA II - OK ČEPIN II termin nije određen
34. OK VALPOVKA - OK BELIŠĆE II termin nije određen
35. OK ĐAKOVO III - ŽOK BILJE termin nije određen
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
10. kolo
37. OK ČEPIN II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
38. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO III termin nije određen
39. ŽOK BILJE - OK VALPOVKA termin nije određen
40. OK BELIŠĆE II - ŽOK BARANJA II termin nije određen
11. kolo
41. OK BELIŠĆE II - OK ČEPIN II termin nije određen
42. ŽOK BARANJA II - ŽOK BILJE termin nije određen
43. OK VALPOVKA - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
44. OK ĐAKOVO III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
12. kolo
45. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO III termin nije određen
46. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK VALPOVKA termin nije određen
47. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BARANJA II termin nije određen
48. ŽOK BILJE - OK BELIŠĆE II termin nije određen
13. kolo
49. ŽOK BILJE - OK ČEPIN II termin nije određen
50. OK BELIŠĆE II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
51. ŽOK BARANJA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
52. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO III termin nije određen
14. kolo
53. OK ČEPIN II - OK VALPOVKA termin nije određen
54. OK ĐAKOVO III - ŽOK BARANJA II termin nije određen
55. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
56. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BILJE termin nije određen
1 - 6 MJESTO
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ČEPIN II 10 9 1 29 5 5.8000 817 573 1.4258 28
2. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 10 7 3 24 14 1.7143 855 783 1.0920 21
3. OK LINGA II 10 8 2 25 15 1.6667 876 746 1.1743 20
4. ŽOK OSIJEK IV 10 3 7 16 24 0.6667 793 868 0.9136 10
5. OK BELIŠĆE II 10 2 8 14 27 0.5185 772 926 0.8337 8
6. OK STRIZIVOJNA 10 1 9 6 29 0.2069 607 824 0.7367 3
Gala - dodir pobjede
1. kolo (28. siječnja 2017., 28. siječnja 2017.)
1. OK BELIŠĆE II - OK LINGA II 2:3 (13:25,19:25,25:19,25:22,7:15)
2. OK ČEPIN II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:13,25:16,25:19)
3. OK STRIZIVOJNA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (23:25,15:25,12:25)
2. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
4. OK BELIŠĆE II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 2:3 (25:20,18:25,23:25,25:23,12:15)
5. OK ČEPIN II - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:10,25:7,25:7)
6. OK LINGA II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (25:10,21:25,25:16,25:13)
3. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
7. ŽOK OSIJEK IV - OK BELIŠĆE II 3:1 (25:18,19:25,25:13,27:25)
8. OK STRIZIVOJNA - OK LINGA II 0:3 (18:25,18:25,15:25)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ČEPIN II 1:3 (22:25,25:22,11:25,23:25)
4. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
10. OK BELIŠĆE II - OK ČEPIN II 0:3 (11:25,14:25,8:25)
11. OK LINGA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (25:23,18:25,25:27,14:25)
12. ŽOK OSIJEK IV - OK STRIZIVOJNA 3:2 (25:23,25:16,17:25,24:26,15:9)
5. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
13. OK STRIZIVOJNA - OK BELIŠĆE II 3:2 (26:28,25:18,16:25,25:20,15:5)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (14:25,25:18,25:21,25:16)
15. OK ČEPIN II - OK LINGA II 2:3 (25:14,23:25,25:20,12:25,15:17)
6. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
16. OK LINGA II - OK BELIŠĆE II 3:0 (25:17,25:15,25:21)
17. ŽOK OSIJEK IV - OK ČEPIN II 1:3 (25:20,23:25,17:25,19:25)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:17,25:22,25:17)
7. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
19. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK BELIŠĆE II 3:1 (25:23,25:16,23:25,25:9)
20. OK STRIZIVOJNA - OK ČEPIN II 0:3 (16:25,19:25,20:25)
21. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 2:3 (15:25,13:25,25:21,25:23,5:15)
8. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
22. OK BELIŠĆE II - ŽOK OSIJEK IV 3:2 (25:22,17:25,18:25,25:16,15:12)
23. OK LINGA II - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:11,25:12,25:7)
24. OK ČEPIN II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:14,25:18,25:21)
9. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
25. OK ČEPIN II - OK BELIŠĆE II 3:0 (25:7,25:20,25:20)
26. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 2:3 (22:25,25:20,17:25,27:25,10:15)
27. OK STRIZIVOJNA - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (12:25,21:25,16:25)
10. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
28. OK BELIŠĆE II - OK STRIZIVOJNA 3:1 (25:17,25:21,22:25,25:23)
29. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (23:25,19:25,15:25)
30. OK LINGA II - OK ČEPIN II 0:3 (23:25,9:25,15:25)
7 - 12 MJESTO
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK BARANJA II 10 8 2 24 12 2.0000 820 665 1.2331 22
2. OK DONJI MIHOLJAC 10 8 2 26 15 1.7333 890 782 1.1381 21
3. ŽOK BILJE 10 6 4 22 14 1.5714 795 711 1.1181 20
4. ŽOK TENJA 10 4 6 18 23 0.7826 815 853 0.9555 12
5. OK VALPOVKA 10 3 7 16 21 0.7619 712 788 0.9036 12
6. ŽOK VUKOVAR III 10 1 9 8 29 0.2759 636 869 0.7319 3
Gala - dodir pobjede
1. kolo (28. siječnja 2017., 29. siječnja 2017.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - OK VALPOVKA 3:0 (25:20,25:19,25:21)
2. ŽOK TENJA - ŽOK BARANJA II 1:3 (25:20,23:25,17:25,17:25)
3. ŽOK VUKOVAR III - ŽOK BILJE 0:3 (9:25,9:25,18:25)
2. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
4. OK VALPOVKA - ŽOK BILJE 3:0 (25:19,25:17,25:23)
5. ŽOK VUKOVAR III - ŽOK BARANJA II 0:3 (6:25,18:25,10:25)
6. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK TENJA 3:0 (25:19,25:22,25:21)
3. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
7. ŽOK TENJA - OK VALPOVKA 3:2 (15:25,25:14,25:19,21:25,15:8)
8. ŽOK VUKOVAR III - OK DONJI MIHOLJAC 2:3 (17:25,25:18,24:26,25:22,7:15)
9. ŽOK BILJE - ŽOK BARANJA II 3:0 (27:25,25:21,25:22)
4. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
10. OK VALPOVKA - ŽOK BARANJA II 2:3 (20:25,25:18,25:12,21:25,10:15)
11. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK BILJE 3:2 (25:17,24:26,22:25,25:12,15:11)
12. ŽOK TENJA - ŽOK VUKOVAR III 3:1 (25:18,25:21,20:25,25:18)
5. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
13. ŽOK VUKOVAR III - OK VALPOVKA 0:3 (21:25,21:25,18:25)
14. ŽOK BILJE - ŽOK TENJA 2:3 (25:17,22:25,25:15,23:25,13:15)
15. ŽOK BARANJA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (25:15,25:17,18:25,24:26,15:13)
6. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
16. OK VALPOVKA - OK DONJI MIHOLJAC 2:3 (25:20,25:20,16:25,7:25,10:15)
17. ŽOK BARANJA II - ŽOK TENJA 3:0 (25:14,25:9,25:13)
18. ŽOK BILJE - ŽOK VUKOVAR III 3:0 (25:20,25:14,25:15)
7. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
19. ŽOK BILJE - OK VALPOVKA 3:1 (16:25,25:15,25:21,25:10)
20. ŽOK BARANJA II - ŽOK VUKOVAR III 3:1 (25:16,25:15,18:25,25:15)
21. ŽOK TENJA - OK DONJI MIHOLJAC 2:3 (25:10,26:24,11:25,17:25,7:15)
8. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
22. OK VALPOVKA - ŽOK TENJA 0:3 (13:25,13:25,19:25)
23. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VUKOVAR III 3:1 (23:25,25:8,25:14,25:11)
24. ŽOK BARANJA II - ŽOK BILJE 3:0 (25:23,25:16,25:18)
9. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
25. ŽOK BARANJA II - OK VALPOVKA 3:0 (25:7,25:8,25:21)
26. ŽOK BILJE - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:14,25:17,25:19)
27. ŽOK VUKOVAR III - ŽOK TENJA 3:2 (25:18,19:25,12:25,25:21,15:13)
10. kolo (22. travnja 2017., 23. travnja 2017.)
28. OK VALPOVKA - ŽOK VUKOVAR III 3:0 (25:22,25:14,25:16)
29. ŽOK TENJA - ŽOK BILJE 1:3 (25:12,20:25,17:25,17:25)
30. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK BARANJA II 3:0 (25:19,25:22,25:21)
13 - 16 MJESTO
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VALLIS AUREA II 6 5 1 16 4 4.0000 481 414 1.1618 15
2. OK ĐAKOVO III 6 3 3 11 11 1.0000 493 476 1.0357 9
3. ŽOK NAŠICE II 6 2 4 8 13 0.6154 427 498 0.8574 6
4. OK KOLONIJA II 6 2 4 7 14 0.5000 473 486 0.9733 6
1. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
1. ŽOK NAŠICE II - OK ĐAKOVO III 0:3 (22:25,17:25,23:25)
2. OK KOLONIJA II - ŽOK VALLIS AUREA II 0:3 (21:25,17:25,12:25)
2. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
3. OK ĐAKOVO III - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (23:25,25:11,25:18,25:20)
4. ŽOK NAŠICE II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:20,25:22,28:26)
3. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
5. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO III 1:3 (27:25,21:25,16:25,16:25)
6. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:22,26:24,25:13)
4. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
7. OK ĐAKOVO III - ŽOK NAŠICE II 1:3 (23:25,25:10,15:25,18:25)
8. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:23,32:30,25:23)
5. kolo (1. travnja 2017., 2. travnja 2017.)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:18,25:23,25:11)
10. OK KOLONIJA II - ŽOK NAŠICE II 3:1 (24:26,25:10,25:22,25:6)
6. kolo (8. travnja 2017., 9. travnja 2017.)
11. OK ĐAKOVO III - OK KOLONIJA II 1:3 (25:27,25:23,22:25,15:25)
12. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VALLIS AUREA II 1:3 (26:24,23:25,15:25,15:25)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 20. srpnja 2017., 18,47