Hrvatski odbojkaški savez
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - JUG - seniorke (2016./2017.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA II 16 16 0 48 6 8.0000 1302 831 1.5668 47
2. OK SPLIT II 16 11 5 38 16 2.3750 1218 998 1.2204 35
3. OK NOVA MOKOŠICA 16 11 5 35 19 1.8421 1187 1079 1.1001 33
4. OK SOLIN 16 10 6 36 22 1.6364 1283 1126 1.1394 30
5. OK ZADAR III 16 8 8 27 27 1.0000 1148 1112 1.0324 24
6. ŽOK DUBROVNIK II 16 7 9 22 28 0.7857 1089 1083 1.0055 21
7. OK BIBINJE 16 6 10 23 35 0.6571 1162 1265 0.9186 17
8. OK KAŠTELA DC II 16 2 14 8 43 0.1860 834 1219 0.6842 6
9. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 16 1 15 4 45 0.0889 688 1198 0.5743 3
Gala - male lopte
1. kolo (15. listopada 2016., 16. listopada 2016.)
1. OK SPLIT II - 0 -
2. OK SOLIN - OK ZADAR III 3:0 (25:18,26:24,25:19)
3. OK NOVA MOKOŠICA - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:17,25:22,25:11)
4. ŽOK DUBROVNIK II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,17:25,18:25)
5. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BIBINJE 0:3 (7:25,14:25,21:25)
2. kolo (22. listopada 2016., 23. listopada 2016.)
6. 0 - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA -
7. OK MARINA KAŠTELA II - OK BIBINJE 3:0 (25:8,25:11,25:21)
8. OK KAŠTELA DC II - ŽOK DUBROVNIK II 3:1 (23:25,27:25,25:14,25:23)
9. OK NOVA MOKOŠICA - OK ZADAR III 3:0 (25:19,25:14,25:21)
10. OK SPLIT II - OK SOLIN 3:0 (25:7,25:16,25:12)
3. kolo (29. listopada 2016., 30. listopada 2016.)
11. OK SOLIN - 0 -
12. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT II 0:3 (12:25,18:25,17:25)
13. OK ZADAR III - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:21,25:22,25:23)
14. OK BIBINJE - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:19,25:22,25:16)
15. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (9:25,9:25,2:25)
4. kolo (5. studenog 2016., 6. studenog 2016.)
16. 0 - OK MARINA KAŠTELA II -
17. OK KAŠTELA DC II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:8,25:11,25:12)
18. OK ZADAR III - OK BIBINJE 3:0 (25:11,25:13,25:18)
19. OK SPLIT II - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:21,25:20,25:16)
20. OK NOVA MOKOŠICA - OK SOLIN 3:1 (25:15,24:26,26:24,25:6)
5. kolo (12. studenog 2016., 13. studenog 2016.)
21. OK NOVA MOKOŠICA - 0 -
22. ŽOK DUBROVNIK II - OK SOLIN 0:3 (18:25,19:25,14:25)
23. OK BIBINJE - OK SPLIT II 1:3 (19:25,22:25,26:24,12:25)
24. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK ZADAR III 0:3 (8:25,29:31,18:25)
25. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:10,25:13,25:9)
6. kolo (19. studenog 2016., 20. studenog 2016.)
26. 0 - OK KAŠTELA DC II -
27. OK ZADAR III - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (18:25,14:25,21:25)
28. OK SPLIT II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:22,25:13,25:11)
29. OK SOLIN - OK BIBINJE 3:0 (25:10,25:13,25:8)
30. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:21,25:22,25:22)
7. kolo (26. studenog 2016., 27. studenog 2016.)
31. ŽOK DUBROVNIK II - 0 -
32. OK NOVA MOKOŠICA - OK BIBINJE 3:1 (25:20,23:25,25:23,25:21)
33. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SOLIN 0:3 (15:25,11:25,9:25)
34. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT II 3:2 (25:11,25:16,20:25,23:25,16:14)
35. OK KAŠTELA DC II - OK ZADAR III 0:3 (5:25,5:25,21:25)
8. kolo (3. prosinca 2016., 4. prosinca 2016.)
36. 0 - OK ZADAR III -
37. OK SPLIT II - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:15,25:22,25:15)
38. OK SOLIN - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (21:25,18:25,25:23,17:25)
39. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:12,25:10)
40. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE 3:0 (25:15,25:18,25:17)
9. kolo (10. prosinca 2016., 11. prosinca 2016.)
41. OK BIBINJE - 0 -
42. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (19:25,23:25,14:25)
43. OK NOVA MOKOŠICA - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (22:25,16:25,10:25)
44. OK KAŠTELA DC II - OK SOLIN 1:3 (8:25,23:25,25:23,33:35)
45. OK ZADAR III - OK SPLIT II 0:3 (13:25,14:25,12:25)
10. kolo (28. siječnja 2017., 29. siječnja 2017.)
46. 0 - OK SPLIT II -
47. OK ZADAR III - OK SOLIN 3:1 (9:25,28:26,25:18,25:19)
48. OK KAŠTELA DC II - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (20:25,14:25,7:25)
49. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:12,25:20,25:21)
50. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (22:25,25:13,24:19,24:20)
11. kolo (4. veljače 2017., 5. veljače 2017.)
51. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - 0 -
52. OK BIBINJE - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (22:25,14:25,25:14,22:25)
53. ŽOK DUBROVNIK II - OK KAŠTELA DC II 3:1 (25:12,19:25,25:11,25:6)
54. OK ZADAR III - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (19:25,20:25,27:29)
55. OK SOLIN - OK SPLIT II 3:1 (23:25,25:16,25:16,25:18)
12. kolo (11. veljače 2017., 12. veljače 2017.)
56. 0 - OK SOLIN -
57. OK SPLIT II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:19,25:14,25:19)
58. ŽOK DUBROVNIK II - OK ZADAR III 3:0 (25:23,25:18,25:19)
59. OK KAŠTELA DC II - OK BIBINJE 0:3 (13:25,19:25,22:25)
60. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:5,25:2,25:16)
13. kolo (18. veljače 2017., 19. veljače 2017.)
61. OK MARINA KAŠTELA II - 0 -
62. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:18,25:12,25:17)
63. OK BIBINJE - OK ZADAR III 3:2 (17:25,25:15,19:25,25:22,15:10)
64. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT II 3:0 (25:18,25:23,25:20)
65. OK SOLIN - OK NOVA MOKOŠICA 2:3 (21:25,18:25,25:22,25:20,2:15)
14. kolo (25. veljače 2017., 26. veljače 2017.)
66. 0 - OK NOVA MOKOŠICA -
67. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:21,25:12,25:14)
68. OK SPLIT II - OK BIBINJE 3:0 (26:24,25:12,25:22)
69. OK ZADAR III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:13,25:13,25:19)
70. OK KAŠTELA DC II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (7:25,9:25,7:25)
15. kolo (4. ožujka 2017., 5. ožujka 2017.)
71. OK KAŠTELA DC II - 0 -
72. OK MARINA KAŠTELA II - OK ZADAR III 3:1 (25:12,25:16,12:25,25:16)
73. OK SPLIT II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:12,25:7,25:10)
74. OK BIBINJE - OK SOLIN 2:3 (25:17,15:25,19:25,25:20,14:16)
75. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (17:25,24:26,25:27)
16. kolo (11. ožujka 2017., 12. ožujka 2017.)
76. 0 - ŽOK DUBROVNIK II -
77. OK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA 3:2 (24:26,23:25,25:13,25:21,15:12)
78. OK SOLIN - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:15,25:7,25:18)
79. OK SPLIT II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (15:25,19:25,16:25)
80. OK ZADAR III - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:18,25:19,24:14)
17. kolo (18. ožujka 2017., 19. ožujka 2017.)
81. OK ZADAR III - 0 -
82. OK KAŠTELA DC II - OK SPLIT II 0:3 (9:25,13:25,18:25)
83. OK MARINA KAŠTELA II - OK SOLIN 3:1 (19:25,25:17,25:22,25:18)
84. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVA MOKOŠICA 0:3 (8:25,9:25,19:25)
85. OK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (24:26,13:25,22:25)
18. kolo (25. ožujka 2017., 26. ožujka 2017.)
86. 0 - OK BIBINJE -
87. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:12,25:20,25:8)
88. OK MARINA KAŠTELA II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:4,25:13,25:14)
89. OK SOLIN - OK KAŠTELA DC II 3:0 (25:17,25:12,25:9)
90. OK SPLIT II - OK ZADAR III 2:3 (18:25,11:25,25:20,25:22,12:15)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. studenog 2017., 23,49