Hrvatski odbojkaški savez
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Zagrebački holding Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE ZA MLAĐE KADETKINJE - mlađe kadetkinje (2016./2017.)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 2 0 4 1 4.0000 102 81 1.2593 5
2. OK POREČ 2 1 1 3 3 1.0000 118 104 1.1346 3
3. ŽOK IVANEC 2 0 2 1 4 0.2500 78 113 0.6903 1
Gala - male lopte
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - 0 -
2. ŽOK IVANEC - OK POREČ 1:2 (22:25,25:23,5:15)
2. kolo (12. svibnja 2017.)
3. 0 - OK POREČ -
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK IVANEC 2:0 (25:10,25:16)
3. kolo (12. svibnja 2017.)
5. ŽOK IVANEC - 0 -
6. OK POREČ - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (18:25,25:12,12:15)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 68 1.4706 6
2. OK LINGA 2 1 1 2 2 1.0000 88 79 1.1139 3
3. OK BRDA 2 0 2 0 4 0.0000 59 100 0.5900 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. HAOK MLADOST - 0 -
2. OK LINGA - OK BRDA 2:0 (25:17,25:12)
2. kolo (12. svibnja 2017.)
3. 0 - OK BRDA -
4. HAOK MLADOST - OK LINGA 2:0 (25:15,25:23)
3. kolo (12. svibnja 2017.)
5. OK LINGA - 0 -
6. OK BRDA - HAOK MLADOST 0:2 (12:25,18:25)
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VODNJAN 2 2 0 4 1 4.0000 116 101 1.1485 5
2. OK KITRO VARAŽDIN 2 1 1 2 3 0.6667 101 99 1.0202 2
3. ŽOK OSIJEK 2 0 2 2 4 0.5000 109 126 0.8651 2
Gala - dodir pobjede
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. OK KITRO VARAŽDIN - 0 -
2. OK VODNJAN - ŽOK OSIJEK 2:1 (25:23,26:28,15:9)
2. kolo (12. svibnja 2017.)
3. 0 - ŽOK OSIJEK -
4. OK KITRO VARAŽDIN - OK VODNJAN 0:2 (23:25,18:25)
3. kolo (12. svibnja 2017.)
5. OK VODNJAN - 0 -
6. ŽOK OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (25:20,15:25,9:15)
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 2 2 0 4 0 100 45 2.2222 6
2. OK DON BOSCO 2 1 1 2 2 1.0000 73 89 0.8202 3
3. ŽOK BJELOVAR 2 0 2 0 4 0.0000 61 100 0.6100 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. OK MARINA KAŠTELA - 0 -
2. OK DON BOSCO - ŽOK BJELOVAR 2:0 (25:17,25:22)
2. kolo (12. svibnja 2017.)
3. 0 - ŽOK BJELOVAR -
4. OK MARINA KAŠTELA - OK DON BOSCO 2:0 (25:11,25:12)
3. kolo (12. svibnja 2017.)
5. OK DON BOSCO - 0 -
6. ŽOK BJELOVAR - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (11:25,11:25)
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 2 2 0 4 0 100 47 2.1277 6
2. OK BELIŠĆE 2 1 1 2 2 1.0000 74 87 0.8506 3
3. HAOK DUBRAVA 2 0 2 0 4 0.0000 60 100 0.6000 0
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. HAOK RIJEKA CO - 0 -
2. HAOK DUBRAVA - OK BELIŠĆE 0:2 (21:25,16:25)
2. kolo (12. svibnja 2017.)
3. 0 - OK BELIŠĆE -
4. HAOK RIJEKA CO - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:11,25:12)
3. kolo (12. svibnja 2017.)
5. HAOK DUBRAVA - 0 -
6. OK BELIŠĆE - HAOK RIJEKA CO 0:2 (15:25,9:25)
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 2 2 0 4 0 100 69 1.4493 6
2. OK ČEPIN 2 1 1 2 2 1.0000 87 69 1.2609 3
3. ŽOK VRBOVEC 2 0 2 0 4 0.0000 51 100 0.5100 0
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. OK ČEPIN - 0 -
2. ŽOK SINJ - ŽOK VRBOVEC 2:0 (25:14,25:18)
2. kolo (12. svibnja 2017.)
3. 0 - ŽOK VRBOVEC -
4. OK ČEPIN - ŽOK SINJ 0:2 (17:25,20:25)
3. kolo (12. svibnja 2017.)
5. ŽOK SINJ - 0 -
6. ŽOK VRBOVEC - OK ČEPIN 0:2 (8:25,11:25)
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEBO 2 2 0 4 2 2.0000 116 108 1.0741 4
2. OK SPLIT 2 1 1 3 3 1.0000 116 104 1.1154 3
3. OK SV. MATEJ 06 2 0 2 2 4 0.5000 101 121 0.8347 2
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. OK SPLIT - 0 -
2. OK NEBO - OK SV. MATEJ 06 2:1 (16:25,25:13,18:16)
2. kolo (12. svibnja 2017.)
3. 0 - OK SV. MATEJ 06 -
4. OK SPLIT - OK NEBO 1:2 (23:25,25:17,6:15)
3. kolo (12. svibnja 2017.)
5. OK NEBO - 0 -
6. OK SV. MATEJ 06 - OK SPLIT 1:2 (25:22,12:25,10:15)
GRUPA - H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ROCKWOOL 2 2 0 4 0 102 69 1.4783 6
2. ŽOK TROGIR 2 1 1 2 2 1.0000 78 90 0.8667 3
3. OK MEDVEŠČAK 2 0 2 0 4 0.0000 81 102 0.7941 0
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. OK MEDVEŠČAK - 0 -
2. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK TROGIR 2:0 (25:12,25:16)
2. kolo (12. svibnja 2017.)
3. 0 - ŽOK TROGIR -
4. OK MEDVEŠČAK - ŽOK ROCKWOOL 0:2 (16:25,25:27)
3. kolo (12. svibnja 2017.)
5. ŽOK ROCKWOOL - 0 -
6. ŽOK TROGIR - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:19,25:21)
GRUPA - I
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 3 3 0 6 0 150 83 1.8072 9
2. OK VODNJAN 3 2 1 4 2 2.0000 130 122 1.0656 6
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 1 2 2 4 0.5000 121 135 0.8963 3
4. OK NEBO 3 0 3 0 6 0.0000 89 150 0.5933 0
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK NEBO 2:0 (25:23,25:12)
2. OK VODNJAN - HAOK RIJEKA CO 0:2 (17:25,13:25)
2. kolo (13. svibnja 2017.)
3. OK NEBO - HAOK RIJEKA CO 0:2 (7:25,18:25)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK VODNJAN 0:2 (21:25,22:25)
3. kolo (13. svibnja 2017.)
5. OK VODNJAN - OK NEBO 2:0 (25:21,25:8)
6. HAOK RIJEKA CO - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:13,25:15)
GRUPA - J
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ROCKWOOL 3 2 1 5 3 1.6667 151 165 0.9152 6
2. OK MARINA KAŠTELA 3 2 1 5 4 1.2500 179 151 1.1854 5
3. HAOK MLADOST 3 1 2 4 5 0.8000 190 183 1.0383 4
4. ŽOK SINJ 3 1 2 3 5 0.6000 151 172 0.8779 3
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. HAOK MLADOST - ŽOK ROCKWOOL 1:2 (22:25,25:17,13:15)
2. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK SINJ 2:1 (17:25,25:12,15:5)
2. kolo (13. svibnja 2017.)
3. ŽOK ROCKWOOL - ŽOK SINJ 2:0 (25:23,25:21)
4. HAOK MLADOST - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (19:25,31:29,15:7)
3. kolo (13. svibnja 2017.)
5. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ROCKWOOL 2:1 (21:25,25:14,15:5)
6. ŽOK SINJ - HAOK MLADOST 2:1 (21:25,25:23,19:17)
GRUPA - K
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK POREČ 3 3 0 6 1 6.0000 161 120 1.3417 8
2. OK SPLIT 3 1 2 3 4 0.7500 138 139 0.9928 4
3. OK KITRO VARAŽDIN 3 1 2 2 4 0.5000 126 135 0.9333 3
4. OK BELIŠĆE 3 1 2 2 4 0.5000 113 144 0.7847 3
1. kolo (13. svibnja 2017.)
1. OK POREČ - OK SPLIT 2:1 (21:25,25:17,15:11)
2. OK KITRO VARAŽDIN - OK BELIŠĆE 0:2 (22:25,22:25)
2. kolo (13. svibnja 2017.)
3. OK SPLIT - OK BELIŠĆE 2:0 (25:19,25:9)
4. OK POREČ - OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:17,25:15)
3. kolo (13. svibnja 2017.)
5. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT 2:0 (25:21,25:14)
6. OK BELIŠĆE - OK POREČ 0:2 (13:25,22:25)
GRUPA - L
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA 3 3 0 6 1 6.0000 160 119 1.3445 8
2. OK ČEPIN 3 2 1 4 3 1.3333 138 119 1.1597 5
3. ŽOK TROGIR 3 1 2 4 4 1.0000 149 150 0.9933 5
4. OK DON BOSCO 3 0 3 0 6 0.0000 91 150 0.6067 0
1. kolo (13. svibnja 2017.)
1. OK LINGA - ŽOK TROGIR 2:1 (20:25,25:16,15:8)
2. OK DON BOSCO - OK ČEPIN 0:2 (12:25,7:25)
2. kolo (13. svibnja 2017.)
3. ŽOK TROGIR - OK ČEPIN 1:2 (14:25,25:14,11:15)
4. OK LINGA - OK DON BOSCO 2:0 (25:15,25:21)
3. kolo (13. svibnja 2017.)
5. OK DON BOSCO - ŽOK TROGIR 0:2 (22:25,14:25)
6. OK ČEPIN - OK LINGA 0:2 (19:25,15:25)
GRUPA - M
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 3 3 0 6 1 6.0000 161 118 1.3644 8
2. ŽOK IVANEC 3 2 1 4 3 1.3333 149 131 1.1374 5
3. OK SV. MATEJ 06 3 1 2 4 5 0.8000 156 167 0.9341 4
4. HAOK DUBRAVA 3 0 3 1 6 0.1667 113 163 0.6933 1
1. kolo
1. ŽOK IVANEC - OK SV. MATEJ 06 2:1 (19:25,25:18,15:8)
2. ŽOK OSIJEK - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:20,25:16)
2. kolo
3. OK SV. MATEJ 06 - HAOK DUBRAVA 2:1 (25:15,23:25,15:9)
4. ŽOK IVANEC - ŽOK OSIJEK 0:2 (15:25,25:27)
3. kolo
5. ŽOK OSIJEK - OK SV. MATEJ 06 2:1 (25:11,19:25,15:6)
6. HAOK DUBRAVA - ŽOK IVANEC 0:2 (16:25,12:25)
GRUPA - N
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA 3 3 0 6 0 153 111 1.3784 9
2. OK MEDVEŠČAK 3 2 1 4 4 1.0000 178 163 1.0920 4
3. ŽOK VRBOVEC 3 1 2 3 5 0.6000 149 168 0.8869 3
4. ŽOK BJELOVAR 3 0 3 2 6 0.3333 136 174 0.7816 2
1. kolo (12. svibnja 2017.)
1. OK BRDA - OK MEDVEŠČAK 2:0 (28:26,25:21)
2. ŽOK BJELOVAR - ŽOK VRBOVEC 1:2 (15:25,25:19,12:15)
2. kolo (13. svibnja 2017.)
3. OK MEDVEŠČAK - ŽOK VRBOVEC 2:1 (27:25,24:26,15:10)
4. OK BRDA - ŽOK BJELOVAR 2:0 (25:12,25:23)
3. kolo (13. svibnja 2017.)
5. ŽOK BJELOVAR - OK MEDVEŠČAK 1:2 (9:25,26:24,14:16)
6. ŽOK VRBOVEC - OK BRDA 0:2 (14:25,15:25)
RAZIGRAVANJE
POLUFINALE
1. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA 2:1 (20:25,24:11,15:9)
2. OK VODNJAN - ŽOK ROCKWOOL 1:2 (25:18,22:25,8:15)
ZA 23. MJESTO
. HAOK DUBRAVA - ŽOK BJELOVAR 2:0 (25:11,25:13)
ZA 21. MJESTO
. OK SV. MATEJ 06 - ŽOK VRBOVEC 2:0 (25:22,25:18)
ZA 19. MJESTO
. ŽOK IVANEC - OK MEDVEŠČAK 0:2 (18:25,16:25)
ZA 17. MJESTO
. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 1:2 (25:16,26:28,14:16)
ZA 15. MJESTO
. OK BELIŠĆE - OK DON BOSCO 2:1 (25:10,18:25,15:10)
ZA 13. MJESTO
. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK TROGIR 2:0 (25:21,27:25)
ZA 11. MJESTO
. OK SPLIT - OK ČEPIN 0:2 (13:25,18:25)
ZA DEVETO MJESTO
. OK POREČ - OK LINGA 0:2 (23:25,16:25)
ZA SEDMO MJESTO
. OK NEBO - ŽOK SINJ 0:2 (10:25,11:25)
ZA PETO MJESTO
. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - HAOK MLADOST 0:2 (12:25,18:25)
ZA TREĆE MJESTO
. OK VODNJAN - OK MARINA KAŠTELA 0:2 (12:25,16:25)
FINALE
. ŽOK ROCKWOOL - HAOK RIJEKA CO 1:2 (16:25,25:16,9:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK RIJEKA CO
2. ŽOK ROCKWOOL
3. OK MARINA KAŠTELA
4. OK VODNJAN
5. HAOK MLADOST
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
7. ŽOK SINJ
8. OK NEBO
9. OK LINGA
10. OK POREČ
11. OK ČEPIN
12. OK SPLIT
13. OK KITRO VARAŽDIN
14. ŽOK TROGIR
15. OK BELIŠĆE
16. OK DON BOSCO
17. OK BRDA
18. ŽOK OSIJEK
19. OK MEDVEŠČAK
20. ŽOK IVANEC
21. OK SV. MATEJ 06
22. ŽOK VRBOVEC
23. HAOK DUBRAVA
24. ŽOK BJELOVAR
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Zagrebački holding Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 25. rujna 2017., 14,22