Hrvatski odbojkaški savez
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Zagrebački holding Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE - kadeti (2016./2017.)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ROVINJ 2 2 0 6 1 6.0000 171 126 1.3571 6
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 2 1 1 4 4 1.0000 179 184 0.9728 3
3. OK CROATIA 2 0 2 1 6 0.1667 128 168 0.7619 0
Gala - male lopte
1. kolo (9. lipnja 2017.)
1. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - 0 -
2. OK ROVINJ - OK CROATIA 3:0 (25:6,25:17,25:17)
2. kolo (9. lipnja 2017.)
3. 0 - OK CROATIA -
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 1:3 (23:25,25:21,20:25,18:25)
3. kolo (10. lipnja 2017.)
5. OK ROVINJ - 0 -
6. OK CROATIA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (17:25,24:26,25:17,22:25)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 9 0 226 135 1.6741 9
2. MOK MURSA - OSIJEK 3 2 1 6 4 1.5000 221 225 0.9822 6
3. OK SISAK 3 1 2 4 6 0.6667 197 229 0.8603 3
4. OK ZADAR 3 0 3 0 9 0.0000 170 225 0.7556 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (9. lipnja 2017.)
1. HAOK MLADOST - OK SISAK 3:0 (25:12,25:9,25:16)
2. MOK MURSA - OSIJEK - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:20,25:22)
2. kolo (9. lipnja 2017.)
3. OK SISAK - OK ZADAR 3:0 (25:18,25:22,25:18)
4. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (26:24,25:7,25:19)
3. kolo (10. lipnja 2017.)
5. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:1 (19:25,27:25,25:19,25:16)
6. OK ZADAR - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,17:25,19:25)
RAZIGRAVANJE
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OK CROATIA - OK ZADAR 3:0 (25:13,25:23,25:16)
2. 0 - OK SISAK -
POLUFINALE
3. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,25:11,25:15)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (8:25,20:25,18:25)
ZA PETO MJESTO
. OK SISAK - OK CROATIA 0:3 (12:25,14:25,18:25)
ZA TREĆE MJESTO
. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (18:25,23:25,25:22,15:25)
FINALE
. HAOK MLADOST - OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:17,25:18)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. OK ROVINJ
3. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
4. MOK MURSA - OSIJEK
5. OK CROATIA
6. OK SISAK
7. OK ZADAR
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Zagrebački holding Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 25. rujna 2017., 14,22