Hrvatski odbojkaški savez
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETKINJE - kadetkinje
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 6 0 152 113 1.3451 9
2. HAOK RIJEKA CO 3 2 1 4 2 2.0000 148 112 1.3214 6
3. OK BRDA 3 1 2 2 4 0.5000 107 141 0.7589 3
4. OK POSAVINA BROD 3 0 3 0 6 0.0000 109 150 0.7267 0
Gala - male lopte
1. kolo (9. lipnja 2017.)
1. HAOK MLADOST - OK POSAVINA BROD 2:0 (25:15,25:20)
2. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA 2:0 (25:15,25:12)
2. kolo (9. lipnja 2017.)
3. OK POSAVINA BROD - OK BRDA 0:2 (20:25,21:25)
4. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 2:0 (26:24,26:24)
3. kolo (9. lipnja 2017.)
5. HAOK RIJEKA CO - OK POSAVINA BROD 2:0 (25:19,25:14)
6. OK BRDA - HAOK MLADOST 0:2 (13:25,17:25)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK POREČ 2 2 0 4 0 100 79 1.2658 6
2. ŽOK SINJ 2 1 1 2 2 1.0000 94 98 0.9592 3
3. OK LINGA 2 0 2 0 4 0.0000 87 104 0.8365 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (9. lipnja 2017.)
1. OK POREČ - 0 -
2. ŽOK SINJ - OK LINGA 2:0 (25:21,29:27)
2. kolo (9. lipnja 2017.)
3. 0 - OK LINGA -
4. OK POREČ - ŽOK SINJ 2:0 (25:23,25:17)
3. kolo (9. lipnja 2017.)
5. ŽOK SINJ - 0 -
6. OK LINGA - OK POREČ 0:2 (19:25,20:25)
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ZADAR 3 3 0 6 0 150 96 1.5625 9
2. ŽOK OSIJEK 3 1 2 3 4 0.7500 149 140 1.0643 4
3. ŽOK LOŠINJ 3 1 2 2 4 0.5000 104 145 0.7172 3
4. OK PLAVI ZMAJ 3 1 2 2 5 0.4000 138 160 0.8625 2
Gala - dodir pobjede
1. kolo (9. lipnja 2017.)
1. OK ZADAR - ŽOK LOŠINJ 2:0 (25:15,25:10)
2. ŽOK OSIJEK - OK PLAVI ZMAJ 1:2 (25:20,24:26,11:15)
2. kolo (9. lipnja 2017.)
3. ŽOK LOŠINJ - OK PLAVI ZMAJ 2:0 (25:22,25:23)
4. OK ZADAR - ŽOK OSIJEK 2:0 (25:18,25:21)
3. kolo (9. lipnja 2017.)
5. ŽOK OSIJEK - ŽOK LOŠINJ 2:0 (25:18,25:11)
6. OK PLAVI ZMAJ - OK ZADAR 0:2 (19:25,13:25)
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO 3 3 0 6 0 153 110 1.3909 9
2. OK DINAMO 3 2 1 4 2 2.0000 145 135 1.0741 6
3. OK MELIA HOTELS UMAG 3 1 2 2 4 0.5000 125 131 0.9542 3
4. ŽOK DUBROVNIK 3 0 3 0 6 0.0000 103 150 0.6867 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (9. lipnja 2017.)
1. OK ĐAKOVO - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:10,25:20)
2. OK DINAMO - OK MELIA HOTELS UMAG 2:0 (25:20,25:20)
2. kolo (9. lipnja 2017.)
3. ŽOK DUBROVNIK - OK MELIA HOTELS UMAG 0:2 (20:25,9:25)
4. OK ĐAKOVO - OK DINAMO 2:0 (26:24,25:21)
3. kolo (9. lipnja 2017.)
5. OK DINAMO - ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:22,25:22)
6. OK MELIA HOTELS UMAG - OK ĐAKOVO 0:2 (25:27,10:25)
GRUPA - E - OD 9 DO 12 MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA 3 3 0 6 2 3.0000 171 142 1.2042 7
2. OK LINGA 3 2 1 5 3 1.6667 166 145 1.1448 6
3. OK MELIA HOTELS UMAG 3 1 2 3 4 0.7500 142 146 0.9726 4
4. ŽOK LOŠINJ 3 0 3 1 6 0.1667 117 163 0.7178 1
1. kolo (10. lipnja 2017.)
1. OK BRDA - OK MELIA HOTELS UMAG 2:0 (25:23,25:15)
2. OK LINGA - ŽOK LOŠINJ 2:0 (25:16,25:17)
2. kolo (10. lipnja 2017.)
3. OK MELIA HOTELS UMAG - ŽOK LOŠINJ 2:0 (25:18,25:17)
4. OK BRDA - OK LINGA 2:1 (25:19,18:25,15:11)
3. kolo (11. lipnja 2017.)
5. OK LINGA - OK MELIA HOTELS UMAG 2:1 (21:25,25:18,15:11)
6. ŽOK LOŠINJ - OK BRDA 1:2 (15:25,25:23,9:15)
GRUPA - F - OD 13 DO 16 MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK POSAVINA BROD 2 2 0 4 1 4.0000 109 92 1.1848 5
2. ŽOK DUBROVNIK 2 1 1 3 3 1.0000 116 119 0.9748 3
3. OK PLAVI ZMAJ 2 0 2 1 4 0.2500 95 109 0.8716 1
1. kolo (10. lipnja 2017.)
1. OK POSAVINA BROD - ŽOK DUBROVNIK 2:1 (19:25,25:21,15:11)
2. 0 - OK PLAVI ZMAJ -
2. kolo (10. lipnja 2017.)
3. ŽOK DUBROVNIK - OK PLAVI ZMAJ 2:1 (19:25,25:22,15:13)
4. OK POSAVINA BROD - 0 -
3. kolo (11. lipnja 2017.)
5. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
6. OK PLAVI ZMAJ - OK POSAVINA BROD 0:2 (15:25,20:25)
RAZIGRAVANJE
1. kolo
. ŽOK SINJ - ŽOK OSIJEK 1:2 (14:25,25:16,14:16)
. OK POREČ - OK ZADAR 2:0 (25:15,25:21)
ČETVRTFINALE
1. HAOK MLADOST - ŽOK SINJ 2:1 (25:12,24:26,15:8)
2. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 2:1 (13:25,25:21,19:17)
3. OK ZADAR - OK DINAMO 0:2 (23:25,23:25)
4. ŽOK OSIJEK - OK ĐAKOVO 0:2 (23:25,13:25)
POLUFINALE
. HAOK MLADOST - OK ĐAKOVO 3:0 (25:16,25:22,25:16)
. HAOK RIJEKA CO - OK DINAMO 2:3 (24:26,22:25,25:18,25:19,10:15)
ZA SEDMO MJESTO
. OK ZADAR - ŽOK SINJ 2:1 (25:18,23:25,15:13)
ZA PETO MJESTO
. OK POREČ - ŽOK OSIJEK 2:0 (25:14,25:15)
ZA TREĆE MJESTO
. OK ĐAKOVO - HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:19,25:23)
FINALE
. HAOK MLADOST - OK DINAMO 3:0 (25:13,25:9,25:10)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. OK DINAMO
3. OK ĐAKOVO
4. HAOK RIJEKA CO
5. OK POREČ
6. ŽOK OSIJEK
7. OK ZADAR
8. ŽOK SINJ
9. OK BRDA
10. OK LINGA
11. OK MELIA HOTELS UMAG
12. ŽOK LOŠINJ
13. OK POSAVINA BROD
14. ŽOK DUBROVNIK
15. OK PLAVI ZMAJ
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 20. srpnja 2017., 18,47