Hrvatski odbojkaški savez
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - CENTAR - seniorke
SKUPINA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 5 4 1 13 4 3.2500 408 307 1.3290 12
2. OK PETRINJA 5 4 1 14 7 2.0000 466 422 1.1043 12
3. OK DINAMO II 5 4 1 12 5 2.4000 397 286 1.3881 11
4. OK DARUVAR 5 3 2 10 6 1.6667 348 316 1.1013 9
5. HAOK MLADOST III 4 2 2 6 6 1.0000 236 265 0.8906 6
6. OK OLIMPIK III 5 1 4 6 13 0.4615 345 423 0.8156 4
7. OK IVANIĆ GRAD 4 1 3 3 10 0.3000 249 308 0.8084 3
8. OK VIVERA GLINA 5 0 5 2 15 0.1333 290 412 0.7039 0
Gala - male lopte
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. HAOK MLADOST III - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:13,25:20,25:18)
2. OK DARUVAR - OK PETRINJA 1:3 (9:25,25:18,25:27,18:25)
3. OK DINAMO II - OK OLIMPIK III 3:0 (25:5,25:10,25:11)
4. OK IVANIĆ GRAD - OK MEDVEŠČAK 0:3 (24:26,15:25,15:25)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. OK VIVERA GLINA - OK MEDVEŠČAK 1:3 (20:25,25:17,16:25,23:25)
6. OK OLIMPIK III - OK IVANIĆ GRAD 1:3 (25:19,15:25,22:25,20:25)
7. OK PETRINJA - OK DINAMO II 2:3 (24:26,25:21,17:25,25:21,13:15)
8. HAOK MLADOST III - OK DARUVAR 0:3 (18:25,18:25,16:25)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. OK DARUVAR - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:18,25:18,25:12)
10. OK DINAMO II - HAOK MLADOST III 0:3 (24:26,21:25,19:25)
11. OK IVANIĆ GRAD - OK PETRINJA 0:3 (21:25,16:25,18:25)
12. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK III 3:0 (25:19,25:14,25:17)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. OK VIVERA GLINA - OK OLIMPIK III 1:3 (17:25,13:25,25:20,18:25)
14. OK PETRINJA - OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:23,10:25,25:18,26:24)
15. HAOK MLADOST III - OK IVANIĆ GRAD odgođeno
16. OK DARUVAR - OK DINAMO II 0:3 (23:25,9:25,14:25)
5. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
17. OK DINAMO II - OK VIVERA GLINA 3:0 (25:10,25:21,25:3)
18. OK IVANIĆ GRAD - OK DARUVAR 0:3 (17:25,10:25,19:25)
19. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST III 3:0 (25:2,25:16,25:15)
20. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 2:3 (22:25,25:18,25:23,20:25,0:15)
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
21. OK VIVERA GLINA - OK PETRINJA nedjelja, 26. studenog 2017. u 18,00
22. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK III subota, 25. studenog 2017. u 15,00
23. OK DARUVAR - OK MEDVEŠČAK subota, 25. studenog 2017. u 17,00
24. OK DINAMO II - OK IVANIĆ GRAD ponedjeljak, 27. studenog 2017. u 21,15
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
25. OK IVANIĆ GRAD - OK VIVERA GLINA termin nije određen
26. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO II termin nije određen
27. OK OLIMPIK III - OK DARUVAR termin nije određen
28. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III termin nije određen
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
29. OK VIVERA GLINA - HAOK MLADOST III termin nije određen
30. OK PETRINJA - OK DARUVAR termin nije određen
31. OK OLIMPIK III - OK DINAMO II termin nije određen
32. OK MEDVEŠČAK - OK IVANIĆ GRAD termin nije određen
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
33. OK MEDVEŠČAK - OK VIVERA GLINA termin nije određen
34. OK IVANIĆ GRAD - OK OLIMPIK III termin nije određen
35. OK DINAMO II - OK PETRINJA termin nije određen
36. OK DARUVAR - HAOK MLADOST III termin nije određen
10. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
37. OK VIVERA GLINA - OK DARUVAR termin nije određen
38. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II termin nije određen
39. OK PETRINJA - OK IVANIĆ GRAD termin nije određen
40. OK OLIMPIK III - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
41. OK OLIMPIK III - OK VIVERA GLINA termin nije određen
42. OK MEDVEŠČAK - OK PETRINJA termin nije određen
43. OK IVANIĆ GRAD - HAOK MLADOST III termin nije određen
44. OK DINAMO II - OK DARUVAR termin nije određen
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
45. OK VIVERA GLINA - OK DINAMO II termin nije određen
46. OK DARUVAR - OK IVANIĆ GRAD termin nije određen
47. HAOK MLADOST III - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
48. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III termin nije određen
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
49. OK PETRINJA - OK VIVERA GLINA termin nije određen
50. OK OLIMPIK III - HAOK MLADOST III termin nije određen
51. OK MEDVEŠČAK - OK DARUVAR termin nije određen
52. OK IVANIĆ GRAD - OK DINAMO II termin nije određen
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
53. OK VIVERA GLINA - OK IVANIĆ GRAD termin nije određen
54. OK DINAMO II - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
55. OK DARUVAR - OK OLIMPIK III termin nije određen
56. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA termin nije određen
SKUPINA - SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK KAŠTEL 5 4 1 14 5 2.8000 427 337 1.2671 12
2. OK KITRO VARAŽDIN II 5 4 1 14 7 2.0000 455 399 1.1404 11
3. ŽOK BJELOVAR 5 3 2 11 6 1.8333 398 325 1.2246 10
4. OK BRCKO 5 3 2 9 9 1.0000 358 372 0.9624 8
5. ŽOK IVANEC 5 2 3 8 10 0.8000 381 401 0.9501 7
6. ŽOK ČAZMA 5 2 3 7 9 0.7778 331 365 0.9068 6
7. OK ŠTRIGOVA 5 1 4 5 12 0.4167 345 400 0.8625 4
8. OK NEDELIŠĆE ELTING 5 1 4 4 14 0.2857 334 430 0.7767 2
Gala - dodir pobjede
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. OK BRCKO - ŽOK KAŠTEL 0:3 (12:25,16:25,16:25)
2. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK IVANEC 3:0 (25:12,25:15,25:21)
3. OK NEDELIŠĆE ELTING - ŽOK ČAZMA 0:3 (20:25,23:25,23:25)
4. OK ŠTRIGOVA - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:23,25:21,25:23)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. ŽOK KAŠTEL - ŽOK BJELOVAR 3:2 (25:22,17:25,26:24,16:25,15:10)
6. ŽOK ČAZMA - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:16,25:19,25:20)
7. ŽOK IVANEC - OK NEDELIŠĆE ELTING 2:3 (25:17,22:25,21:25,25:23,11:15)
8. OK BRCKO - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (9:25,22:25,25:15,25:15,15:12)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK KAŠTEL 3:2 (26:24,21:25,25:17,19:25,15:12)
10. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK BRCKO 1:3 (23:25,28:26,6:25,17:25)
11. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC 0:3 (21:25,17:25,24:26)
12. ŽOK BJELOVAR - ŽOK ČAZMA 3:0 (25:15,25:19,25:16)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. ŽOK KAŠTEL - ŽOK ČAZMA 3:0 (25:15,25:16,25:16)
14. ŽOK IVANEC - ŽOK BJELOVAR 0:3 (20:25,23:25,16:25)
15. OK BRCKO - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:22,25:18,25:16)
16. OK KITRO VARAŽDIN II - OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:13,25:19,25:23)
5. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
17. OK NEDELIŠĆE ELTING - ŽOK KAŠTEL 0:3 (13:25,11:25,10:25)
18. OK ŠTRIGOVA - OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (20:25,23:25,25:19,25:23,4:15)
19. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO 3:0 (25:10,25:18,25:14)
20. ŽOK ČAZMA - ŽOK IVANEC 1:3 (18:25,22:25,25:19,19:25)
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
21. ŽOK KAŠTEL - ŽOK IVANEC subota, 25. studenog 2017. u 15,30
22. OK BRCKO - ŽOK ČAZMA nedjelja, 26. studenog 2017. u 16,00
23. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK BJELOVAR nedjelja, 26. studenog 2017. u 16,00
24. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK ŠTRIGOVA subota, 25. studenog 2017. u 15,30
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
25. OK ŠTRIGOVA - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
26. ŽOK BJELOVAR - OK NEDELIŠĆE ELTING termin nije određen
27. ŽOK ČAZMA - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
28. ŽOK IVANEC - OK BRCKO termin nije određen
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
29. ŽOK KAŠTEL - OK BRCKO termin nije određen
30. ŽOK IVANEC - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
31. ŽOK ČAZMA - OK NEDELIŠĆE ELTING termin nije određen
32. ŽOK BJELOVAR - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
33. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
34. OK ŠTRIGOVA - ŽOK ČAZMA termin nije određen
35. OK NEDELIŠĆE ELTING - ŽOK IVANEC termin nije određen
36. OK KITRO VARAŽDIN II - OK BRCKO termin nije određen
10. kolo (27. siječnja 2018., 28. siječnja 2018.)
37. ŽOK KAŠTEL - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
38. OK BRCKO - OK NEDELIŠĆE ELTING termin nije određen
39. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
40. ŽOK ČAZMA - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
41. ŽOK ČAZMA - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
42. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC termin nije određen
43. OK ŠTRIGOVA - OK BRCKO termin nije određen
44. OK NEDELIŠĆE ELTING - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
45. ŽOK KAŠTEL - OK NEDELIŠĆE ELTING termin nije određen
46. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
47. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
48. ŽOK IVANEC - ŽOK ČAZMA termin nije određen
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
49. ŽOK IVANEC - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
50. ŽOK ČAZMA - OK BRCKO termin nije određen
51. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
52. OK ŠTRIGOVA - OK NEDELIŠĆE ELTING termin nije određen
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
53. ŽOK KAŠTEL - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
54. OK NEDELIŠĆE ELTING - ŽOK BJELOVAR termin nije određen
55. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK ČAZMA termin nije određen
56. OK BRCKO - ŽOK IVANEC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 22. studenog 2017., 23,49