Hrvatski odbojkaški savez
NATJECANJA  
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 10 9 1 28 8 3.5000 871 666 1.3078 26
2. OK KITRO VARAŽDIN 10 8 2 27 10 2.7000 876 711 1.2321 24
3. HAOK MLADOST II 9 7 2 23 14 1.6429 781 735 1.0626 19
4. OK NOVI ZAGREB 10 6 4 23 15 1.5333 840 827 1.0157 19
5. OK PLAVI ZMAJ 10 6 4 24 16 1.5000 902 843 1.0700 19
6. OK DON BOSCO 9 4 5 21 17 1.2353 787 736 1.0693 15
7. OK KARLOVAC 10 5 5 18 17 1.0588 787 700 1.1243 14
8. ŽOK VRBOVEC 10 5 5 17 20 0.8500 756 795 0.9509 14
9. OK OLIMPIK II 10 3 7 14 23 0.6087 736 819 0.8987 9
10. OK NEBO 9 3 6 11 21 0.5238 629 675 0.9319 9
11. OK SISAK 10 2 8 7 27 0.2593 575 800 0.7188 5
12. OK VELIKA GORICA 9 0 9 2 27 0.0741 473 706 0.6700 1
Gala - male lopte
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK PLAVI ZMAJ - OK KARLOVAC 3:1 (29:27,25:22,10:25,25:22)
2. OK DINAMO - OK NEBO 3:0 (25:20,25:13,25:10)
3. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK 3:0 (25:16,25:16,26:24)
4. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 2:3 (22:25,13:25,25:7,25:13,12:15)
5. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:14,25:16,25:18)
6. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:19,25:6,25:22)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:11,25:0,25:13)
8. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:2 (25:14,22:25,21:25,25:18,15:7)
9. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (14:25,23:25,25:18,25:22,6:15)
10. OK SISAK - HAOK MLADOST II 0:3 (14:25,19:25,18:25)
11. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB 0:3 (18:25,17:25,22:25)
12. OK PLAVI ZMAJ - OK DINAMO 3:1 (29:27,25:21,20:25,25:23)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK DINAMO - OK KARLOVAC 3:0 (27:25,25:12,25:9)
14. OK NOVI ZAGREB - OK PLAVI ZMAJ 3:2 (25:27,25:27,25:19,25:17,15:13)
15. HAOK MLADOST II - OK NEBO 2:3 (25:18,17:25,25:23,21:25,9:15)
16. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 3:0 (25:17,25:16,25:10)
17. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO 0:3 (17:25,24:26,11:25)
18. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC 0:3 (17:25,23:25,19:25)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:17,25:17,26:24)
20. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:17,25:17,25:14)
21. OK SISAK - OK OLIMPIK II 3:1 (25:17,15:25,25:21,25:17)
22. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (13:25,15:25,22:25)
23. OK PLAVI ZMAJ - HAOK MLADOST II 1:3 (14:25,25:27,25:16,19:25)
24. OK DINAMO - OK NOVI ZAGREB 3:2 (22:25,22:25,25:14,25:14,15:13)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC 3:1 (18:25,25:23,25:18,25:21)
26. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 0:3 (18:25,16:25,17:25)
27. OK KITRO VARAŽDIN - OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:13,25:19,24:26,28:26)
28. OK OLIMPIK II - OK NEBO 3:0 (25:13,25:15,25:20)
29. OK VELIKA GORICA - OK SISAK 2:3 (14:25,25:14,26:28,25:19,9:15)
30. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO 2:3 (15:25,28:26,19:25,25:9,7:15)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO 3:2 (21:25,26:24,22:25,25:17,15:8)
32. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 0:3 (22:25,20:25,18:25)
33. OK NEBO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:23,25:8,25:12)
34. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK II 2:3 (22:25,25:15,25:13,28:30,8:15)
35. OK DINAMO - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (19:25,25:20,25:23,28:26)
36. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II 2:3 (25:23,25:22,14:25,20:25,13:15)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:19,25:23,25:18)
38. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:0 (25:13,25:16,25:19)
39. OK OLIMPIK II - OK DINAMO 1:3 (4:25,21:25,26:24,22:25)
40. OK VELIKA GORICA - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (19:25,13:25,15:25)
41. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO 3:2 (18:25,17:25,25:20,25:19,15:9)
42. OK DON BOSCO - OK SISAK 3:0 (25:12,25:11,25:16)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK KARLOVAC - OK SISAK 3:0 (25:9,25:7,25:13)
44. OK NEBO - OK DON BOSCO utorak, 12. prosinca 2017. u 20,45
45. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:12,25:17)
46. OK DINAMO - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:14,25:10,25:16)
47. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:0 (25:22,27:25,25:23)
48. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (22:25,25:21,18:25,25:21,15:8)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC 3:1 (25:22,23:25,25:14,26:24)
50. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II 3:1 (25:15,25:11,15:25,25:15)
51. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 0:3 (20:25,28:30,18:25)
52. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO 0:3 (19:25,21:25,15:25)
53. OK DON BOSCO - OK PLAVI ZMAJ 2:3 (18:25,25:23,25:23,20:25,10:15)
54. OK SISAK - OK NEBO 1:3 (25:20,8:25,8:25,16:25)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. OK KARLOVAC - OK NEBO 3:0 (28:26,25:15,25:16)
56. OK PLAVI ZMAJ - OK SISAK 3:0 (25:17,25:16,25:16)
57. OK DINAMO - OK DON BOSCO 3:1 (18:25,25:23,25:8,25:18)
58. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC 1:3 (17:25,25:16,26:28,20:25)
59. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA četvrtak, 14. prosinca 2017. u 20,30
60. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II 3:0 (26:24,25:14,25:20)
11. kolo (3. veljače 2018., 3. veljače 2018.)
61. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC termin nije određen
62. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
63. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II termin nije određen
64. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
65. OK SISAK - OK DINAMO termin nije određen
66. OK NEBO - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. OK KARLOVAC - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
68. OK NEBO - OK DINAMO termin nije određen
69. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
70. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II termin nije određen
71. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
72. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC termin nije određen
74. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
75. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO termin nije određen
76. HAOK MLADOST II - OK SISAK termin nije određen
77. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO termin nije određen
78. OK DINAMO - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK KARLOVAC - OK DINAMO termin nije određen
80. OK PLAVI ZMAJ - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
81. OK NEBO - HAOK MLADOST II termin nije određen
82. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
83. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II termin nije određen
84. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA termin nije određen
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC termin nije određen
86. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO termin nije određen
87. OK OLIMPIK II - OK SISAK termin nije određen
88. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO termin nije određen
89. HAOK MLADOST II - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
90. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO termin nije određen
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
92. OK DINAMO - HAOK MLADOST II termin nije određen
93. OK PLAVI ZMAJ - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
94. OK NEBO - OK OLIMPIK II termin nije određen
95. OK SISAK - OK VELIKA GORICA termin nije određen
96. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC termin nije određen
98. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK termin nije određen
99. OK VELIKA GORICA - OK NEBO termin nije određen
100. OK OLIMPIK II - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
101. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO termin nije određen
102. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
104. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
105. OK DINAMO - OK OLIMPIK II termin nije određen
106. OK PLAVI ZMAJ - OK VELIKA GORICA termin nije određen
107. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
108. OK SISAK - OK DON BOSCO termin nije određen
19. kolo (7. travnja 2017., 8. travnja 2018.)
109. OK SISAK - OK KARLOVAC termin nije određen
110. OK DON BOSCO - OK NEBO termin nije određen
111. ŽOK VRBOVEC - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
112. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO termin nije određen
113. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
114. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II termin nije određen
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
116. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II termin nije određen
117. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA termin nije određen
118. OK DINAMO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
119. OK PLAVI ZMAJ - OK DON BOSCO termin nije određen
120. OK NEBO - OK SISAK termin nije određen
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK NEBO - OK KARLOVAC termin nije određen
122. OK SISAK - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
123. OK DON BOSCO - OK DINAMO termin nije određen
124. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
125. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II termin nije određen
126. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II termin nije određen
128. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA termin nije određen
129. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
130. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO termin nije određen
131. OK DINAMO - OK SISAK termin nije određen
132. OK PLAVI ZMAJ - OK NEBO termin nije određen
GRUPA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK PAZIN 9 8 1 26 7 3.7143 771 620 1.2435 24
2. OK MARČANA 9 7 2 25 6 4.1667 716 502 1.4263 23
3. OK VELI VRH 9 8 1 25 8 3.1250 750 631 1.1886 22
4. OK GROBNIČAN 9 6 3 19 11 1.7273 699 595 1.1748 17
5. OK FUNTANA VRSAR 9 5 4 16 13 1.2308 662 561 1.1800 15
6. OK UMAG 9 4 5 18 16 1.1250 718 714 1.0056 15
7. OK PULA 10 5 5 16 19 0.8421 699 736 0.9497 13
8. OK KASTAV 1998 9 3 6 11 19 0.5789 592 639 0.9264 10
9. OK MATULJI 2004 9 2 7 7 22 0.3182 519 694 0.7478 6
10. OK POREČ II 8 1 7 4 23 0.1739 471 650 0.7246 2
11. OK BALE 8 0 8 1 24 0.0417 370 625 0.5920 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK VELI VRH - 0 -
2. OK KASTAV 1998 - OK BALE 3:0 (25:11,25:15,25:16)
3. OK MATULJI 2004 - OK UMAG 0:3 (20:25,21:25,18:25)
4. OK MARČANA - OK GROBNIČAN 3:0 (25:22,25:16,25:22)
5. ŽOK PAZIN - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:19,25:18,25:19)
6. OK PULA - OK POREČ II 3:0 (25:16,25:8,25:15)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. 0 - OK POREČ II -
8. OK FUNTANA VRSAR - OK PULA 3:1 (15:25,25:10,25:22,25:17)
9. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN 3:2 (24:26,25:14,25:15,23:25,15:11)
10. OK UMAG - OK MARČANA 0:3 (11:25,20:25,12:25)
11. OK BALE - OK MATULJI 2004 1:3 (27:25,21:25,21:25,15:25)
12. OK VELI VRH - OK KASTAV 1998 3:0 (25:19,25:22,25:21)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK KASTAV 1998 - 0 -
14. OK MATULJI 2004 - OK VELI VRH 0:3 (8:25,8:25,16:25)
15. OK MARČANA - OK BALE 3:0 (25:11,25:7,25:8)
16. ŽOK PAZIN - OK UMAG 3:0 (25:14,25:19,25:21)
17. OK PULA - OK GROBNIČAN 0:3 (22:25,11:25,13:25)
18. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (19:25,19:25,12:25)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. 0 - OK FUNTANA VRSAR -
20. OK GROBNIČAN - OK POREČ II 3:0 (25:22,25:21,25:10)
21. OK UMAG - OK PULA 2:3 (25:20,25:21,23:25,19:25,7:15)
22. OK BALE - ŽOK PAZIN 0:3 (14:25,17:25,22:25)
23. OK VELI VRH - OK MARČANA 3:2 (15:25,25:12,18:25,25:23,15:8)
24. OK KASTAV 1998 - OK MATULJI 2004 3:0 (25:16,25:16,25:9)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK MATULJI 2004 - 0 -
26. OK MARČANA - OK KASTAV 1998 3:0 (25:9,25:13,25:21)
27. OK VELI VRH - ŽOK PAZIN 1:3 (16:25,19:25,27:25,21:25)
28. OK PULA - OK BALE 3:0 (25:19,25:16,25:16)
29. OK POREČ II - OK UMAG 3:2 (20:25,25:20,25:22,19:25,15:6)
30. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN 0:3 (26:28,22:25,18:25)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. 0 - OK GROBNIČAN -
32. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (25:19,27:25,21:25,25:21)
33. OK BALE - OK POREČ II odgođeno
34. OK VELI VRH - OK PULA 3:0 (25:20,25:20,25:14)
35. OK KASTAV 1998 - ŽOK PAZIN 0:3 (10:25,15:25,20:25)
36. OK MATULJI 2004 - OK MARČANA 0:3 (9:25,18:25,11:25)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. OK MARČANA - 0 -
38. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 3:1 (25:21,25:14,18:25,25:16)
39. OK PULA - OK KASTAV 1998 3:2 (25:20,25:20,12:25,25:27,15:9)
40. OK POREČ II - OK VELI VRH 0:3 (15:25,17:25,14:25)
41. OK FUNTANA VRSAR - OK BALE 3:0 (25:18,25:10,25:9)
42. OK GROBNIČAN - OK UMAG 0:3 (23:25,22:25,21:25)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. 0 - OK UMAG -
44. OK BALE - OK GROBNIČAN 0:3 (9:25,16:25,10:25)
45. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:22,25:23,25:15)
46. OK KASTAV 1998 - OK POREČ II 3:1 (17:25,25:17,28:26,25:11)
47. OK MATULJI 2004 - OK PULA 0:3 (18:25,18:25,20:25)
48. OK MARČANA - ŽOK PAZIN 2:3 (26:24,14:25,21:25,25:23,12:15)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. ŽOK PAZIN - 0 -
50. OK PULA - OK MARČANA 0:3 (17:25,18:25,14:25)
51. OK POREČ II - OK MATULJI 2004 0:3 (30:32,16:25,21:25)
52. OK FUNTANA VRSAR - OK KASTAV 1998 3:0 (25:11,25:12,25:16)
53. OK GROBNIČAN - OK VELI VRH 1:3 (18:25,23:25,25:22,17:25)
54. OK UMAG - OK BALE 3:0 (25:10,25:16,25:16)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. 0 - OK BALE -
56. OK VELI VRH - OK UMAG 3:2 (18:25,12:25,25:15,27:25,15:11)
57. OK KASTAV 1998 - OK GROBNIČAN 0:3 (19:25,17:25,21:25)
58. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR 0:3 (10:25,14:25,11:25)
59. OK MARČANA - OK POREČ II 3:0 (25:8,25:15,25:10)
60. ŽOK PAZIN - OK PULA 3:0 (25:14,25:17,25:12)
11. kolo (2. veljače 2018., 3. veljače 2018.)
61. OK PULA - 0 -
62. OK POREČ II - ŽOK PAZIN termin nije određen
63. OK FUNTANA VRSAR - OK MARČANA termin nije određen
64. OK GROBNIČAN - OK MATULJI 2004 termin nije određen
65. OK UMAG - OK KASTAV 1998 termin nije određen
66. OK BALE - OK VELI VRH termin nije određen
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. 0 - OK VELI VRH -
68. OK BALE - OK KASTAV 1998 termin nije određen
69. OK UMAG - OK MATULJI 2004 termin nije određen
70. OK GROBNIČAN - OK MARČANA termin nije određen
71. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN termin nije određen
72. OK POREČ II - OK PULA termin nije određen
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK POREČ II - 0 -
74. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
75. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN termin nije određen
76. OK MARČANA - OK UMAG termin nije određen
77. OK MATULJI 2004 - OK BALE termin nije određen
78. OK KASTAV 1998 - OK VELI VRH termin nije određen
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. 0 - OK KASTAV 1998 -
80. OK VELI VRH - OK MATULJI 2004 termin nije određen
81. OK BALE - OK MARČANA termin nije određen
82. OK UMAG - ŽOK PAZIN termin nije određen
83. OK GROBNIČAN - OK PULA termin nije određen
84. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II termin nije određen
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. OK FUNTANA VRSAR - 0 -
86. OK POREČ II - OK GROBNIČAN termin nije određen
87. OK PULA - OK UMAG termin nije određen
88. ŽOK PAZIN - OK BALE termin nije određen
89. OK MARČANA - OK VELI VRH termin nije određen
90. OK MATULJI 2004 - OK KASTAV 1998 termin nije određen
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. 0 - OK MATULJI 2004 -
92. OK KASTAV 1998 - OK MARČANA termin nije određen
93. ŽOK PAZIN - OK VELI VRH termin nije određen
94. OK BALE - OK PULA termin nije određen
95. OK UMAG - OK POREČ II termin nije određen
96. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OK GROBNIČAN - 0 -
98. OK FUNTANA VRSAR - OK UMAG termin nije određen
99. OK POREČ II - OK BALE termin nije određen
100. OK PULA - OK VELI VRH termin nije određen
101. ŽOK PAZIN - OK KASTAV 1998 termin nije određen
102. OK MARČANA - OK MATULJI 2004 termin nije određen
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. 0 - OK MARČANA -
104. OK MATULJI 2004 - ŽOK PAZIN termin nije određen
105. OK KASTAV 1998 - OK PULA termin nije određen
106. OK VELI VRH - OK POREČ II termin nije određen
107. OK BALE - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
108. OK UMAG - OK GROBNIČAN termin nije određen
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK UMAG - 0 -
110. OK GROBNIČAN - OK BALE termin nije određen
111. OK FUNTANA VRSAR - OK VELI VRH termin nije određen
112. OK POREČ II - OK KASTAV 1998 termin nije određen
113. OK PULA - OK MATULJI 2004 termin nije određen
114. ŽOK PAZIN - OK MARČANA termin nije određen
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. 0 - ŽOK PAZIN -
116. OK MARČANA - OK PULA termin nije određen
117. OK MATULJI 2004 - OK POREČ II termin nije određen
118. OK KASTAV 1998 - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
119. OK VELI VRH - OK GROBNIČAN termin nije određen
120. OK BALE - OK UMAG termin nije određen
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK BALE - 0 -
122. OK UMAG - OK VELI VRH termin nije određen
123. OK GROBNIČAN - OK KASTAV 1998 termin nije određen
124. OK FUNTANA VRSAR - OK MATULJI 2004 termin nije određen
125. OK POREČ II - OK MARČANA termin nije određen
126. OK PULA - ŽOK PAZIN termin nije određen
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. 0 - OK PULA -
128. ŽOK PAZIN - OK POREČ II termin nije određen
129. OK MARČANA - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
130. OK MATULJI 2004 - OK GROBNIČAN termin nije određen
131. OK KASTAV 1998 - OK UMAG termin nije određen
132. OK VELI VRH - OK BALE termin nije određen
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 9 9 0 27 2 13.5000 726 477 1.5220 27
2. ŽOK DUBROVNIK 9 8 1 26 3 8.6667 705 393 1.7939 25
3. ŽOK SINJ 9 7 2 24 9 2.6667 774 617 1.2545 21
4. ŽOK TROGIR 9 7 2 21 12 1.7500 703 637 1.1036 19
5. OK MARINA KAŠTELA II 9 5 4 19 16 1.1875 764 717 1.0656 16
6. OK MAKARSKA 9 3 6 13 18 0.7222 631 632 0.9984 11
7. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 9 4 5 13 19 0.6842 620 717 0.8647 11
8. OK BRDA II 9 3 6 10 18 0.5556 534 651 0.8203 9
9. OK DONAT 9 3 6 12 21 0.5714 619 764 0.8102 8
10. OK SOLIN 10 1 9 6 28 0.2143 605 818 0.7396 3
11. ŽOK ŠIBENIK 9 0 9 2 27 0.0741 461 719 0.6412 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK SPLIT - OK SOLIN 3:0 (25:16,25:13,25:12)
2. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (25:23,22:25,25:23,18:25,15:9)
3. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:18,23:25,25:12,22:25,13:15)
4. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:11,23:25,25:21,25:20)
5. OK DONAT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:15,25:17,25:17)
6. 0 - OK BRDA II -
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK SOLIN - OK BRDA II 0:3 (19:25,25:27,18:25)
8. ŽOK ŠIBENIK - 0 -
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK DONAT 3:0 (25:16,25:21,25:14)
10. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK TROGIR 2:3 (19:25,15:25,25:15,25:19,12:15)
11. ŽOK DUBROVNIK - OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:10,25:11)
12. OK SPLIT - ŽOK SINJ 3:1 (29:27,24:26,25:22,25:9)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. ŽOK SINJ - OK SOLIN 3:0 (25:20,25:12,25:14)
14. OK MAKARSKA - OK SPLIT 0:3 (20:25,22:25,13:25)
15. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (11:25,16:25,8:25)
16. OK DONAT - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (26:24,17:25,21:25,11:25)
17. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
18. OK BRDA II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:21,25:21,25:17)
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. OK SOLIN - ŽOK ŠIBENIK 3:1 (25:20,25:22,22:25,25:7)
20. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II 0:3 (17:25,18:25,17:25)
21. OK MARINA KAŠTELA II - 0 -
22. ŽOK DUBROVNIK - OK DONAT 3:0 (25:8,25:5,25:11)
23. OK SPLIT - ŽOK TROGIR 3:0 (25:18,25:12,25:17)
24. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (25:16,25:17,25:20)
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK MAKARSKA - OK SOLIN 3:0 (25:6,25:16,25:18)
26. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 3:2 (10:25,23:25,26:24,25:23,16:14)
27. OK DONAT - OK SPLIT 1:3 (15:25,18:25,25:23,15:25)
28. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
29. OK BRDA II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (16:25,14:25,22:25)
30. ŽOK ŠIBENIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (25:22,17:25,14:25,17:25)
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. OK SOLIN - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (25:19,21:25,24:26,12:25)
32. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:12,25:12,25:18)
33. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA II 3:0 (25:10,25:8,25:12)
34. OK SPLIT - 0 -
35. ŽOK SINJ - OK DONAT 3:1 (23:25,26:24,25:12,25:16)
36. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 0:3 (17:25,20:25,10:25)
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. ŽOK TROGIR - OK SOLIN 3:0 (25:19,25:10,25:11)
38. OK DONAT - OK MAKARSKA 3:2 (17:25,26:24,25:21,12:25,15:11)
39. 0 - ŽOK SINJ -
40. OK BRDA II - OK SPLIT 0:3 (12:25,14:25,15:25)
41. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (15:25,6:25,11:25)
42. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (25:21,25:27,28:26,20:25,16:14)
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK SOLIN - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (25:19,15:25,20:25,17:25)
44. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:21,25:10,25:15)
45. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:11,25:8,25:14)
46. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:0 (25:14,25:18,25:22)
47. OK MAKARSKA - 0 -
48. ŽOK TROGIR - OK DONAT 3:0 (25:12,25:16,25:18)
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. OK DONAT - OK SOLIN 3:1 (25:20,27:25,26:28,25:15)
50. 0 - ŽOK TROGIR -
51. OK BRDA II - OK MAKARSKA 0:3 (15:25,27:29,18:25)
52. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK SINJ 0:3 (13:25,21:25,23:25)
53. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT 0:3 (12:25,17:25,13:25)
54. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,20:25,18:25)
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (9:25,10:25,13:25,0:0)
56. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:23,25:22,25:16)
57. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:10,25:6,25:6)
58. OK MAKARSKA - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:10,25:10,25:22)
59. ŽOK TROGIR - OK BRDA II 3:1 (25:10,24:26,25:19,25:15)
60. OK DONAT - 0 -
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
61. 0 - OK SOLIN -
62. OK BRDA II - OK DONAT termin nije određen
63. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK TROGIR termin nije određen
64. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA termin nije određen
65. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ termin nije određen
66. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT termin nije određen
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. OK SOLIN - OK SPLIT termin nije određen
68. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ termin nije određen
69. OK MARINA KAŠTELA II - OK MAKARSKA termin nije određen
70. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR termin nije određen
71. ŽOK ŠIBENIK - OK DONAT termin nije određen
72. OK BRDA II - 0 -
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK BRDA II - OK SOLIN termin nije određen
74. 0 - ŽOK ŠIBENIK -
75. OK DONAT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
76. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
77. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
78. ŽOK SINJ - OK SPLIT termin nije određen
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK SOLIN - ŽOK SINJ termin nije određen
80. OK SPLIT - OK MAKARSKA termin nije određen
81. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR termin nije određen
82. OK MARINA KAŠTELA II - OK DONAT termin nije određen
83. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
84. ŽOK ŠIBENIK - OK BRDA II termin nije određen
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK ŠIBENIK - OK SOLIN termin nije određen
86. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
87. 0 - OK MARINA KAŠTELA II -
88. OK DONAT - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
89. ŽOK TROGIR - OK SPLIT termin nije određen
90. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ termin nije određen
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. OK SOLIN - OK MAKARSKA termin nije određen
92. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR termin nije određen
93. OK SPLIT - OK DONAT termin nije određen
94. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
95. OK MARINA KAŠTELA II - OK BRDA II termin nije određen
96. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SOLIN termin nije određen
98. ŽOK ŠIBENIK - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
99. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
100. 0 - OK SPLIT -
101. OK DONAT - ŽOK SINJ termin nije određen
102. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA termin nije određen
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. OK SOLIN - ŽOK TROGIR termin nije određen
104. OK MAKARSKA - OK DONAT termin nije određen
105. ŽOK SINJ - 0 -
106. OK SPLIT - OK BRDA II termin nije određen
107. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
108. OK MARINA KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK MARINA KAŠTELA II - OK SOLIN termin nije određen
110. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
111. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT termin nije određen
112. OK BRDA II - ŽOK SINJ termin nije određen
113. 0 - OK MAKARSKA -
114. OK DONAT - ŽOK TROGIR termin nije određen
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. OK SOLIN - OK DONAT termin nije određen
116. ŽOK TROGIR - 0 -
117. OK MAKARSKA - OK BRDA II termin nije određen
118. ŽOK SINJ - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
119. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
120. ŽOK DUBROVNIK - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. ŽOK DUBROVNIK - OK SOLIN termin nije određen
122. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT termin nije određen
123. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ termin nije određen
124. ŽOK ŠIBENIK - OK MAKARSKA termin nije određen
125. OK BRDA II - ŽOK TROGIR termin nije određen
126. 0 - OK DONAT -
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK SOLIN - 0 -
128. OK DONAT - OK BRDA II termin nije određen
129. ŽOK TROGIR - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
130. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
131. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
132. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK II 6 6 0 18 6 3.0000 551 474 1.1624 17
2. OK BELIŠĆE 6 5 1 16 7 2.2857 532 469 1.1343 14
3. OK LINGA 6 4 2 14 9 1.5556 516 472 1.0932 11
4. ŽOK VALLIS AUREA 6 2 4 12 14 0.8571 512 534 0.9588 8
5. ŽOK VINKOVCI 6 2 4 11 13 0.8462 512 517 0.9903 7
6. OK POSAVINA BROD 6 2 4 8 12 0.6667 413 435 0.9494 6
7. OK KOLONIJA 6 0 6 0 18 0.0000 315 450 0.7000 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI - 0 -
2. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:1 (25:11,24:26,25:23,25:15)
3. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 3:0 (25:13,25:18,25:23)
4. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:7,28:26,25:22)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. 0 - OK POSAVINA BROD -
6. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 0:3 (20:25,21:25,23:25)
7. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:21,25:15,23:25,25:27,15:13)
8. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:19,23:25,17:25,26:28)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK OSIJEK II - 0 -
10. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 3:2 (18:25,25:16,19:25,25:13,15:8)
11. OK BELIŠĆE - OK LINGA 3:1 (26:28,25:18,25:20,25:17)
12. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:0 (25:15,25:19,25:17)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. 0 - OK KOLONIJA -
14. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:13,25:16)
15. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE 1:3 (25:19,21:25,20:25,22:25)
16. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:23,25:23,19:25,14:25,15:6)
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. ŽOK VALLIS AUREA - 0 -
18. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 1:3 (18:25,19:25,25:14,15:25)
19. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:1 (25:22,21:25,25:21,25:16)
20. OK KOLONIJA - OK LINGA 0:3 (17:25,13:25,21:25)
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. 0 - OK LINGA -
22. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA 3:0 (25:19,25:7,25:19)
23. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:1 (18:25,25:13,25:21,25:20)
24. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 2:3 (25:21,25:21,18:25,11:25,11:15)
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. OK BELIŠĆE - 0 -
26. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:13,25:11,25:18)
27. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (15:25,13:25,22:25)
28. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI 3:1 (20:25,25:14,25:23,25:13)
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. 0 - ŽOK VINKOVCI -
30. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
31. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
32. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE termin nije određen
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK POSAVINA BROD - 0 -
34. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA termin nije određen
35. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA termin nije određen
36. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. 0 - ŽOK OSIJEK II -
38. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
39. OK LINGA - OK BELIŠĆE termin nije određen
40. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD termin nije određen
11. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
41. OK KOLONIJA - 0 -
42. OK POSAVINA BROD - OK LINGA termin nije određen
43. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
44. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
12. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
45. 0 - ŽOK VALLIS AUREA -
46. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE termin nije određen
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
48. OK LINGA - OK KOLONIJA termin nije određen
13. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
49. OK LINGA - 0 -
50. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
51. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
52. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
53. 0 - OK BELIŠĆE -
54. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD termin nije određen
55. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA termin nije određen
56. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 12. prosinca 2017., 11,00