Hrvatski odbojkaški savez
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Zagrebački holding Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
NATJECANJA  
 
1. B NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - CENTAR
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NOVI ZAGREB 2 2 0 6 0 151 113 1.3363 6
2. OK PLAVI ZMAJ 2 2 0 6 2 3.0000 188 192 0.9792 6
3. OK KITRO VARAŽDIN 2 2 0 6 2 3.0000 180 141 1.2766 5
4. HAOK MLADOST II 2 2 0 6 2 3.0000 160 148 1.0811 5
5. OK OLIMPIK II 2 1 1 5 3 1.6667 164 155 1.0581 4
6. OK KARLOVAC 2 1 1 4 3 1.3333 171 113 1.5133 3
7. OK DINAMO 2 1 1 4 3 1.3333 171 142 1.2042 3
8. OK DON BOSCO 2 0 2 4 6 0.6667 190 190 1.0000 2
9. ŽOK VRBOVEC 2 1 1 3 5 0.6000 156 164 0.9512 2
10. OK SISAK 2 0 2 0 6 0.0000 107 151 0.7086 0
11. OK NEBO 2 0 2 0 6 0.0000 100 150 0.6667 0
12. OK VELIKA GORICA 2 0 2 0 6 0.0000 71 150 0.4733 0
Gala - male lopte
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK PLAVI ZMAJ - OK KARLOVAC 3:1 (29:27,25:22,10:25,25:22)
2. OK DINAMO - OK NEBO 3:0 (25:20,25:13,25:10)
3. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK 3:0 (25:16,25:16,26:24)
4. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 2:3 (22:25,13:25,25:7,25:13,12:15)
5. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:14,25:16,25:18)
6. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:19,25:6,25:22)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK KARLOVAC - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:11,25:0,25:13)
8. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:2 (25:14,22:25,21:25,25:18,15:7)
9. OK DON BOSCO - OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (14:25,23:25,25:18,25:22,6:15)
10. OK SISAK - HAOK MLADOST II 0:3 (14:25,19:25,18:25)
11. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB 0:3 (18:25,17:25,22:25)
12. OK PLAVI ZMAJ - OK DINAMO 3:1 (29:27,25:21,20:25,25:23)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK DINAMO - OK KARLOVAC nedjelja, 22. listopada 2017. u 13,00
14. OK NOVI ZAGREB - OK PLAVI ZMAJ subota, 21. listopada 2017. u 18,00
15. HAOK MLADOST II - OK NEBO subota, 21. listopada 2017. u 13,00
16. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK nedjelja, 22. listopada 2017. u 16,00
17. OK OLIMPIK II - OK DON BOSCO nedjelja, 22. listopada 2017. u 18,15
18. OK VELIKA GORICA - ŽOK VRBOVEC nedjelja, 22. listopada 2017. u 17,00
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. OK KARLOVAC - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
20. OK DON BOSCO - OK VELIKA GORICA termin nije određen
21. OK SISAK - OK OLIMPIK II termin nije određen
22. OK NEBO - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
23. OK PLAVI ZMAJ - HAOK MLADOST II termin nije određen
24. OK DINAMO - OK NOVI ZAGREB subota, 28. listopada 2017. u 14,30
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC termin nije određen
26. HAOK MLADOST II - OK DINAMO termin nije određen
27. OK KITRO VARAŽDIN - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
28. OK OLIMPIK II - OK NEBO termin nije određen
29. OK VELIKA GORICA - OK SISAK termin nije određen
30. ŽOK VRBOVEC - OK DON BOSCO termin nije određen
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO termin nije određen
32. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
33. OK NEBO - OK VELIKA GORICA termin nije određen
34. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK II termin nije određen
35. OK DINAMO - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
36. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II termin nije određen
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC termin nije određen
38. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
39. OK OLIMPIK II - OK DINAMO termin nije određen
40. OK VELIKA GORICA - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
41. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO termin nije određen
42. OK DON BOSCO - OK SISAK termin nije određen
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK KARLOVAC - OK SISAK termin nije određen
44. OK NEBO - OK DON BOSCO termin nije određen
45. OK PLAVI ZMAJ - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
46. OK DINAMO - OK VELIKA GORICA termin nije određen
47. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II termin nije određen
48. HAOK MLADOST II - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. OK KITRO VARAŽDIN - OK KARLOVAC termin nije određen
50. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST II termin nije određen
51. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
52. ŽOK VRBOVEC - OK DINAMO termin nije određen
53. OK DON BOSCO - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
54. OK SISAK - OK NEBO termin nije određen
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. OK KARLOVAC - OK NEBO termin nije određen
56. OK PLAVI ZMAJ - OK SISAK termin nije određen
57. OK DINAMO - OK DON BOSCO termin nije određen
58. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
59. HAOK MLADOST II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
60. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II termin nije određen
11. kolo (3. veljače 2018., 3. veljače 2018.)
61. OK OLIMPIK II - OK KARLOVAC termin nije određen
62. OK VELIKA GORICA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
63. ŽOK VRBOVEC - HAOK MLADOST II termin nije određen
64. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
65. OK SISAK - OK DINAMO termin nije određen
66. OK NEBO - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. OK KARLOVAC - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
68. OK NEBO - OK DINAMO termin nije određen
69. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
70. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II termin nije određen
71. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
72. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II termin nije određen
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK VELIKA GORICA - OK KARLOVAC termin nije određen
74. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
75. OK KITRO VARAŽDIN - OK DON BOSCO termin nije određen
76. HAOK MLADOST II - OK SISAK termin nije određen
77. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO termin nije određen
78. OK DINAMO - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK KARLOVAC - OK DINAMO termin nije određen
80. OK PLAVI ZMAJ - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
81. OK NEBO - HAOK MLADOST II termin nije određen
82. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
83. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK II termin nije određen
84. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA termin nije određen
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK VRBOVEC - OK KARLOVAC termin nije određen
86. OK VELIKA GORICA - OK DON BOSCO termin nije određen
87. OK OLIMPIK II - OK SISAK termin nije određen
88. OK KITRO VARAŽDIN - OK NEBO termin nije određen
89. HAOK MLADOST II - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
90. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO termin nije određen
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
92. OK DINAMO - HAOK MLADOST II termin nije određen
93. OK PLAVI ZMAJ - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
94. OK NEBO - OK OLIMPIK II termin nije određen
95. OK SISAK - OK VELIKA GORICA termin nije određen
96. OK DON BOSCO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC termin nije određen
98. ŽOK VRBOVEC - OK SISAK termin nije određen
99. OK VELIKA GORICA - OK NEBO termin nije određen
100. OK OLIMPIK II - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
101. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO termin nije određen
102. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
104. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
105. OK DINAMO - OK OLIMPIK II termin nije određen
106. OK PLAVI ZMAJ - OK VELIKA GORICA termin nije određen
107. OK NEBO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
108. OK SISAK - OK DON BOSCO termin nije određen
19. kolo (7. travnja 2017., 8. travnja 2018.)
109. OK SISAK - OK KARLOVAC termin nije određen
110. OK DON BOSCO - OK NEBO termin nije određen
111. ŽOK VRBOVEC - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
112. OK VELIKA GORICA - OK DINAMO termin nije određen
113. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
114. OK KITRO VARAŽDIN - HAOK MLADOST II termin nije određen
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. OK KARLOVAC - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
116. HAOK MLADOST II - OK OLIMPIK II termin nije određen
117. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA termin nije određen
118. OK DINAMO - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
119. OK PLAVI ZMAJ - OK DON BOSCO termin nije određen
120. OK NEBO - OK SISAK termin nije određen
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK NEBO - OK KARLOVAC termin nije određen
122. OK SISAK - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
123. OK DON BOSCO - OK DINAMO termin nije određen
124. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
125. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST II termin nije određen
126. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK II termin nije određen
128. OK KITRO VARAŽDIN - OK VELIKA GORICA termin nije određen
129. HAOK MLADOST II - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
130. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO termin nije određen
131. OK DINAMO - OK SISAK termin nije određen
132. OK PLAVI ZMAJ - OK NEBO termin nije određen
GRUPA - ZAPAD
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARČANA 2 2 0 6 0 150 103 1.4563 6
2. ŽOK PAZIN 2 1 1 5 3 1.6667 166 168 0.9881 4
3. OK VELI VRH 1 1 0 3 0 75 62 1.2097 3
4. OK PULA 2 1 1 4 3 1.3333 149 129 1.1550 3
5. OK KASTAV 1998 2 1 1 3 3 1.0000 137 117 1.1709 3
6. OK UMAG 2 1 1 3 3 1.0000 118 134 0.8806 3
7. OK MATULJI 2004 2 1 1 3 4 0.7500 159 159 1.0000 3
8. OK FUNTANA VRSAR 2 1 1 3 4 0.7500 146 149 0.9799 3
9. OK GROBNIČAN 2 1 1 3 5 0.6000 172 166 1.0361 2
10. OK BALE 2 0 2 1 6 0.1667 126 175 0.7200 0
11. OK POREČ II 1 0 1 0 3 0.0000 39 75 0.5200 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK VELI VRH - 0 -
2. OK KASTAV 1998 - OK BALE 3:0 (25:11,25:15,25:16)
3. OK MATULJI 2004 - OK UMAG 0:3 (20:25,21:25,18:25)
4. OK MARČANA - OK GROBNIČAN 3:0 (25:22,25:16,25:22)
5. ŽOK PAZIN - OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:19,25:18,25:19)
6. OK PULA - OK POREČ II 3:0 (25:16,25:8,25:15)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. 0 - OK POREČ II -
8. OK FUNTANA VRSAR - OK PULA 3:1 (15:25,25:10,25:22,25:17)
9. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN 3:2 (24:26,25:14,25:15,23:25,15:11)
10. OK UMAG - OK MARČANA 0:3 (11:25,20:25,12:25)
11. OK BALE - OK MATULJI 2004 1:3 (27:25,21:25,21:25,15:25)
12. OK VELI VRH - OK KASTAV 1998 3:0 (25:19,25:22,25:21)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. OK KASTAV 1998 - 0 -
14. OK MATULJI 2004 - OK VELI VRH subota, 21. listopada 2017. u 18,00
15. OK MARČANA - OK BALE subota, 21. listopada 2017. u 18,00
16. ŽOK PAZIN - OK UMAG subota, 21. listopada 2017. u 19,00
17. OK PULA - OK GROBNIČAN subota, 21. listopada 2017. u 16,00
18. OK POREČ II - OK FUNTANA VRSAR nedjelja, 22. listopada 2017. u 18,00
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. 0 - OK FUNTANA VRSAR -
20. OK GROBNIČAN - OK POREČ II termin nije određen
21. OK UMAG - OK PULA termin nije određen
22. OK BALE - ŽOK PAZIN termin nije određen
23. OK VELI VRH - OK MARČANA termin nije određen
24. OK KASTAV 1998 - OK MATULJI 2004 termin nije određen
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK MATULJI 2004 - 0 -
26. OK MARČANA - OK KASTAV 1998 termin nije određen
27. ŽOK PAZIN - OK VELI VRH termin nije određen
28. OK PULA - OK BALE termin nije određen
29. OK POREČ II - OK UMAG termin nije određen
30. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN termin nije određen
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. 0 - OK GROBNIČAN -
32. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
33. OK BALE - OK POREČ II termin nije određen
34. OK VELI VRH - OK PULA termin nije određen
35. OK KASTAV 1998 - ŽOK PAZIN termin nije određen
36. OK MATULJI 2004 - OK MARČANA termin nije određen
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. OK MARČANA - 0 -
38. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 termin nije određen
39. OK PULA - OK KASTAV 1998 termin nije određen
40. OK POREČ II - OK VELI VRH termin nije određen
41. OK FUNTANA VRSAR - OK BALE termin nije određen
42. OK GROBNIČAN - OK UMAG termin nije određen
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. 0 - OK UMAG -
44. OK BALE - OK GROBNIČAN termin nije određen
45. OK VELI VRH - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
46. OK KASTAV 1998 - OK POREČ II termin nije određen
47. OK MATULJI 2004 - OK PULA termin nije određen
48. OK MARČANA - ŽOK PAZIN termin nije određen
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. ŽOK PAZIN - 0 -
50. OK PULA - OK MARČANA termin nije određen
51. OK POREČ II - OK MATULJI 2004 termin nije određen
52. OK FUNTANA VRSAR - OK KASTAV 1998 termin nije određen
53. OK GROBNIČAN - OK VELI VRH termin nije određen
54. OK UMAG - OK BALE termin nije određen
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. 0 - OK BALE -
56. OK VELI VRH - OK UMAG termin nije određen
57. OK KASTAV 1998 - OK GROBNIČAN termin nije određen
58. OK MATULJI 2004 - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
59. OK MARČANA - OK POREČ II termin nije određen
60. ŽOK PAZIN - OK PULA termin nije određen
11. kolo (2. veljače 2018., 3. veljače 2018.)
61. OK PULA - 0 -
62. OK POREČ II - ŽOK PAZIN termin nije određen
63. OK FUNTANA VRSAR - OK MARČANA termin nije određen
64. OK GROBNIČAN - OK MATULJI 2004 termin nije određen
65. OK UMAG - OK KASTAV 1998 termin nije određen
66. OK BALE - OK VELI VRH termin nije određen
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. 0 - OK VELI VRH -
68. OK BALE - OK KASTAV 1998 termin nije određen
69. OK UMAG - OK MATULJI 2004 termin nije određen
70. OK GROBNIČAN - OK MARČANA termin nije određen
71. OK FUNTANA VRSAR - ŽOK PAZIN termin nije određen
72. OK POREČ II - OK PULA termin nije određen
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK POREČ II - 0 -
74. OK PULA - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
75. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN termin nije određen
76. OK MARČANA - OK UMAG termin nije određen
77. OK MATULJI 2004 - OK BALE termin nije određen
78. OK KASTAV 1998 - OK VELI VRH termin nije određen
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. 0 - OK KASTAV 1998 -
80. OK VELI VRH - OK MATULJI 2004 termin nije određen
81. OK BALE - OK MARČANA termin nije određen
82. OK UMAG - ŽOK PAZIN termin nije određen
83. OK GROBNIČAN - OK PULA termin nije određen
84. OK FUNTANA VRSAR - OK POREČ II termin nije određen
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. OK FUNTANA VRSAR - 0 -
86. OK POREČ II - OK GROBNIČAN termin nije određen
87. OK PULA - OK UMAG termin nije određen
88. ŽOK PAZIN - OK BALE termin nije određen
89. OK MARČANA - OK VELI VRH termin nije određen
90. OK MATULJI 2004 - OK KASTAV 1998 termin nije određen
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. 0 - OK MATULJI 2004 -
92. OK KASTAV 1998 - OK MARČANA termin nije određen
93. OK VELI VRH - ŽOK PAZIN termin nije određen
94. OK BALE - OK PULA termin nije određen
95. OK UMAG - OK POREČ II termin nije određen
96. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OK GROBNIČAN - 0 -
98. OK FUNTANA VRSAR - OK UMAG termin nije određen
99. OK POREČ II - OK BALE termin nije određen
100. OK PULA - OK VELI VRH termin nije određen
101. ŽOK PAZIN - OK KASTAV 1998 termin nije određen
102. OK MARČANA - OK MATULJI 2004 termin nije određen
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. 0 - OK MARČANA -
104. OK MATULJI 2004 - ŽOK PAZIN termin nije određen
105. OK KASTAV 1998 - OK PULA termin nije određen
106. OK VELI VRH - OK POREČ II termin nije određen
107. OK BALE - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
108. OK UMAG - OK GROBNIČAN termin nije određen
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK UMAG - 0 -
110. OK GROBNIČAN - OK BALE termin nije određen
111. OK FUNTANA VRSAR - OK VELI VRH termin nije određen
112. OK POREČ II - OK KASTAV 1998 termin nije određen
113. OK PULA - OK MATULJI 2004 termin nije određen
114. ŽOK PAZIN - OK MARČANA termin nije određen
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. 0 - ŽOK PAZIN -
116. OK MARČANA - OK PULA termin nije određen
117. OK MATULJI 2004 - OK POREČ II termin nije određen
118. OK KASTAV 1998 - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
119. OK VELI VRH - OK GROBNIČAN termin nije određen
120. OK BALE - OK UMAG termin nije određen
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. OK BALE - 0 -
122. OK UMAG - OK VELI VRH termin nije određen
123. OK GROBNIČAN - OK KASTAV 1998 termin nije određen
124. OK FUNTANA VRSAR - OK MATULJI 2004 termin nije određen
125. OK POREČ II - OK MARČANA termin nije određen
126. OK PULA - ŽOK PAZIN termin nije određen
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. 0 - OK PULA -
128. ŽOK PAZIN - OK POREČ II termin nije određen
129. OK MARČANA - OK FUNTANA VRSAR termin nije određen
130. OK MATULJI 2004 - OK GROBNIČAN termin nije određen
131. OK KASTAV 1998 - OK UMAG termin nije određen
132. OK VELI VRH - OK BALE termin nije određen
GRUPA - JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 2 2 0 6 1 6.0000 178 125 1.4240 6
2. ŽOK TROGIR 2 2 0 6 3 2.0000 197 173 1.1387 5
3. ŽOK DUBROVNIK 2 1 1 5 3 1.6667 180 138 1.3043 4
4. OK BRDA II 1 1 0 3 0 77 62 1.2419 3
5. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2 1 1 4 3 1.3333 152 149 1.0201 3
6. OK DONAT 2 1 1 3 3 1.0000 126 124 1.0161 3
7. OK MARINA KAŠTELA II 2 1 1 5 5 1.0000 191 207 0.9227 3
8. ŽOK SINJ 2 1 1 4 5 0.8000 189 208 0.9087 2
9. OK MAKARSKA 2 0 2 2 6 0.3333 141 170 0.8294 1
10. OK SOLIN 2 0 2 0 6 0.0000 103 152 0.6776 0
11. ŽOK ŠIBENIK 1 0 1 0 3 0.0000 49 75 0.6533 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK SPLIT - OK SOLIN 3:0 (25:16,25:13,25:12)
2. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (25:23,22:25,25:23,18:25,15:9)
3. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:18,23:25,25:12,22:25,13:15)
4. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:11,23:25,25:21,25:20)
5. OK DONAT - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:15,25:17,25:17)
6. 0 - OK BRDA II -
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
7. OK SOLIN - OK BRDA II 0:3 (19:25,25:27,18:25)
8. ŽOK ŠIBENIK - 0 -
9. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK DONAT 3:0 (25:16,25:21,25:14)
10. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK TROGIR 2:3 (19:25,15:25,25:15,25:19,12:15)
11. ŽOK DUBROVNIK - OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:10,25:11)
12. OK SPLIT - ŽOK SINJ 3:1 (29:27,24:26,25:22,25:9)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
13. ŽOK SINJ - OK SOLIN subota, 21. listopada 2017. u 18,30
14. OK MAKARSKA - OK SPLIT nedjelja, 22. listopada 2017. u 17,00
15. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK nedjelja, 22. listopada 2017. u 14,30
16. OK DONAT - OK MARINA KAŠTELA II nedjelja, 22. listopada 2017. u 14,30
17. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
18. OK BRDA II - ŽOK ŠIBENIK subota, 21. listopada 2017. u 18,00
4. kolo (28. listopada 2017., 29. listopada 2017.)
19. OK SOLIN - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
20. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II termin nije određen
21. OK MARINA KAŠTELA II - 0 -
22. ŽOK DUBROVNIK - OK DONAT termin nije određen
23. OK SPLIT - ŽOK TROGIR subota, 28. listopada 2017. u 18,00
24. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA termin nije određen
5. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
25. OK MAKARSKA - OK SOLIN termin nije određen
26. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ termin nije određen
27. OK DONAT - OK SPLIT termin nije određen
28. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
29. OK BRDA II - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
30. ŽOK ŠIBENIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
6. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
31. OK SOLIN - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
32. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
33. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA II termin nije određen
34. OK SPLIT - 0 -
35. ŽOK SINJ - OK DONAT termin nije određen
36. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR termin nije određen
7. kolo (18. studenog 2017., 19. studenog 2017.)
37. ŽOK TROGIR - OK SOLIN termin nije određen
38. OK DONAT - OK MAKARSKA termin nije određen
39. 0 - ŽOK SINJ -
40. OK BRDA II - OK SPLIT termin nije određen
41. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
42. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
8. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
43. OK SOLIN - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
44. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
45. OK SPLIT - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
46. ŽOK SINJ - OK BRDA II termin nije određen
47. OK MAKARSKA - 0 -
48. ŽOK TROGIR - OK DONAT termin nije određen
9. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
49. OK DONAT - OK SOLIN termin nije određen
50. 0 - ŽOK TROGIR -
51. OK BRDA II - OK MAKARSKA termin nije određen
52. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK SINJ termin nije određen
53. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT termin nije određen
54. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
10. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
55. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
56. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
57. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
58. OK MAKARSKA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
59. ŽOK TROGIR - OK BRDA II termin nije određen
60. OK DONAT - 0 -
11. kolo (3. veljače 2018., 4. veljače 2018.)
61. 0 - OK SOLIN -
62. OK BRDA II - OK DONAT termin nije određen
63. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK TROGIR termin nije određen
64. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA termin nije određen
65. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ termin nije određen
66. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT termin nije određen
12. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
67. OK SOLIN - OK SPLIT termin nije određen
68. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ termin nije određen
69. OK MARINA KAŠTELA II - OK MAKARSKA termin nije određen
70. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR termin nije određen
71. ŽOK ŠIBENIK - OK DONAT termin nije određen
72. OK BRDA II - 0 -
13. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
73. OK BRDA II - OK SOLIN termin nije određen
74. 0 - ŽOK ŠIBENIK -
75. OK DONAT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
76. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
77. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
78. ŽOK SINJ - OK SPLIT termin nije određen
14. kolo (24. veljače 2018., 25. veljače 2018.)
79. OK SOLIN - ŽOK SINJ termin nije određen
80. OK SPLIT - OK MAKARSKA termin nije određen
81. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR termin nije određen
82. OK MARINA KAŠTELA II - OK DONAT termin nije određen
83. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
84. ŽOK ŠIBENIK - OK BRDA II termin nije određen
15. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
85. ŽOK ŠIBENIK - OK SOLIN termin nije određen
86. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
87. 0 - OK MARINA KAŠTELA II -
88. OK DONAT - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
89. ŽOK TROGIR - OK SPLIT termin nije određen
90. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ termin nije određen
16. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
91. OK SOLIN - OK MAKARSKA termin nije određen
92. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR termin nije određen
93. OK SPLIT - OK DONAT termin nije određen
94. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
95. OK MARINA KAŠTELA II - OK BRDA II termin nije određen
96. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
17. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
97. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SOLIN termin nije određen
98. ŽOK ŠIBENIK - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
99. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
100. 0 - OK SPLIT -
101. OK DONAT - ŽOK SINJ termin nije određen
102. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA termin nije određen
18. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
103. OK SOLIN - ŽOK TROGIR termin nije određen
104. OK MAKARSKA - OK DONAT termin nije određen
105. ŽOK SINJ - 0 -
106. OK SPLIT - OK BRDA II termin nije određen
107. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
108. OK MARINA KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
19. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
109. OK MARINA KAŠTELA II - OK SOLIN termin nije određen
110. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
111. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT termin nije određen
112. OK BRDA II - ŽOK SINJ termin nije određen
113. 0 - OK MAKARSKA -
114. OK DONAT - ŽOK TROGIR termin nije određen
20. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
115. OK SOLIN - OK DONAT termin nije određen
116. ŽOK TROGIR - 0 -
117. OK MAKARSKA - OK BRDA II termin nije određen
118. ŽOK SINJ - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
119. OK SPLIT - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
120. ŽOK DUBROVNIK - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
21. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
121. ŽOK DUBROVNIK - OK SOLIN termin nije određen
122. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT termin nije određen
123. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ termin nije određen
124. ŽOK ŠIBENIK - OK MAKARSKA termin nije određen
125. OK BRDA II - ŽOK TROGIR termin nije određen
126. 0 - OK DONAT -
22. kolo (28. travnja 2018., 29. travnja 2018.)
127. OK SOLIN - 0 -
128. OK DONAT - OK BRDA II termin nije određen
129. ŽOK TROGIR - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
130. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
131. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
132. OK SPLIT - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
GRUPA - ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE 1 1 0 3 0 78 55 1.4182 3
2. ŽOK VALLIS AUREA 1 1 0 3 0 75 54 1.3889 3
3. ŽOK OSIJEK II 1 1 0 3 1 3.0000 99 75 1.3200 3
4. ŽOK VINKOVCI 0 0 0 0 0 0 0 0
5. OK LINGA 1 0 1 1 3 0.3333 75 99 0.7576 0
6. OK KOLONIJA 1 0 1 0 3 0.0000 54 75 0.7200 0
7. OK POSAVINA BROD 1 0 1 0 3 0.0000 55 78 0.7051 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI - 0 -
2. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:1 (25:11,24:26,25:23,25:15)
3. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 3:0 (25:13,25:18,25:23)
4. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:7,28:26,25:22)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. 0 - OK POSAVINA BROD -
6. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE subota, 21. listopada 2017. u 16,00
7. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA nedjelja, 22. listopada 2017. u 17,00
8. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II subota, 21. listopada 2017. u 19,30
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK OSIJEK II - 0 -
10. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
11. OK BELIŠĆE - OK LINGA termin nije određen
12. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA termin nije određen
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. 0 - OK KOLONIJA -
14. OK LINGA - OK POSAVINA BROD termin nije određen
15. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE termin nije određen
16. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. ŽOK VALLIS AUREA - 0 -
18. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
19. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
20. OK KOLONIJA - OK LINGA termin nije određen
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. 0 - OK LINGA -
22. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA termin nije određen
23. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD termin nije određen
24. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE termin nije određen
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. OK BELIŠĆE - 0 -
26. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
27. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
28. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. 0 - ŽOK VINKOVCI -
30. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
31. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
32. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE termin nije određen
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK POSAVINA BROD - 0 -
34. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA termin nije određen
35. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA termin nije određen
36. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. 0 - ŽOK OSIJEK II -
38. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
39. OK LINGA - OK BELIŠĆE termin nije određen
40. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD termin nije određen
11. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
41. OK KOLONIJA - 0 -
42. OK POSAVINA BROD - OK LINGA termin nije određen
43. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
44. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
12. kolo (24. ožujka 2018., 25. ožujka 2018.)
45. 0 - ŽOK VALLIS AUREA -
46. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE termin nije određen
47. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD termin nije određen
48. OK LINGA - OK KOLONIJA termin nije određen
13. kolo (14. travnja 2018., 15. travnja 2018.)
49. OK LINGA - 0 -
50. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
51. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
52. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
53. 0 - OK BELIŠĆE -
54. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD termin nije određen
55. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA termin nije određen
56. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Zagrebački holding Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 21. listopada 2017., 10,20