Hrvatski odbojkaški savez
NATJECANJA  
 
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA - ISTOK - seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK ŽELJEZNIČAR 6 5 1 17 4 4.2500 509 391 1.3018 16
2. OK SOKOL 7 5 2 17 11 1.5455 653 587 1.1124 15
3. OK ZRINSKI NUŠTAR 6 4 2 15 7 2.1429 501 406 1.2340 13
4. MOK MARSONIA 7 5 2 16 12 1.3333 627 571 1.0981 13
5. MOK VUKOVAR 6 4 2 15 10 1.5000 550 531 1.0358 12
6. MOK BROD 5 1 4 5 12 0.4167 327 397 0.8237 3
7. MOK MURSA - OSIJEK II 6 1 5 6 16 0.3750 416 513 0.8109 3
8. OK DONJI MIHOLJAC 7 0 7 2 21 0.0952 371 558 0.6649 0
Gala - male lopte
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK BROD 3:1 (25:19,25:14,18:25,25:18)
2. MOK MARSONIA - MOK ŽELJEZNIČAR 3:2 (28:30,25:23,20:25,25:23,15:8)
3. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:21,25:13,25:23)
4. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL 1:3 (19:25,15:25,26:24,16:25)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. MOK BROD - OK SOKOL 1:3 (30:28,18:25,23:25,25:27)
6. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II 1:3 (25:12,13:25,14:25,20:25)
7. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR 3:1 (25:23,21:25,25:12,25:17)
8. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MARSONIA 3:0 (25:20,25:20,25:11)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. MOK MARSONIA - MOK BROD 3:0 (25:15,25:19,25:10)
10. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:1 (26:24,11:25,25:19,25:19)
11. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (11:25,25:27,17:25)
12. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:20,25:7)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. MOK BROD - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:18,25:18)
14. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL 3:0 (26:24,25:22,25:18)
15. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:21,25:10,25:16)
16. MOK MARSONIA - MOK VUKOVAR 3:2 (23:25,25:21,20:25,25:23,15:9)
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. MOK VUKOVAR - MOK BROD odgođeno
18. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK MARSONIA 1:3 (25:22,16:25,19:25,19:25)
19. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (20:25,22:25,25:18,25:19,15:9)
20. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (7:25,17:25,24:26)
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (14:25,10:25,12:25)
22. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:19,25:11)
23. MOK MARSONIA - OK SOKOL 1:3 (25:19,21:25,22:25,20:25)
24. MOK VUKOVAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:1 (25:14,18:25,25:17,25:18)
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK BROD odgođeno
26. OK SOKOL - MOK VUKOVAR 2:3 (25:20,16:25,27:25,23:25,18:20)
27. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MARSONIA 1:3 (13:25,17:25,25:20,12:25)
28. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR odgođeno
8. kolo (10. veljače 2018., 11. veljače 2018.)
29. MOK BROD - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
30. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MARSONIA termin nije određen
31. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR termin nije određen
32. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
9. kolo (17. veljače 2018., 18. veljače 2018.)
33. OK SOKOL - MOK BROD termin nije određen
34. MOK MURSA - OSIJEK II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
35. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
36. MOK MARSONIA - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
10. kolo (3. ožujka 2018., 4. ožujka 2018.)
37. MOK BROD - MOK MARSONIA termin nije određen
38. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR termin nije određen
39. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
40. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL termin nije određen
11. kolo (10. ožujka 2018., 11. ožujka 2018.)
41. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD termin nije određen
42. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
43. MOK MURSA - OSIJEK II - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
44. MOK VUKOVAR - MOK MARSONIA termin nije određen
12. kolo (17. ožujka 2018., 18. ožujka 2018.)
45. MOK BROD - MOK VUKOVAR termin nije određen
46. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
47. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL termin nije određen
48. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
13. kolo (7. travnja 2018., 8. travnja 2018.)
49. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD termin nije određen
50. OK DONJI MIHOLJAC - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
51. OK SOKOL - MOK MARSONIA termin nije određen
52. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR termin nije određen
14. kolo (21. travnja 2018., 22. travnja 2018.)
53. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
54. MOK VUKOVAR - OK SOKOL termin nije određen
55. MOK MARSONIA - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
56. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 12. prosinca 2017., 11,00