Hrvatski odbojkaški savez
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 6 6 0 18 1 18.0000 473 287 1.6481 18
2. OK ČEPIN II 7 6 1 18 5 3.6000 527 377 1.3979 18
3. ŽOK VALLIS AUREA II 7 4 3 13 13 1.0000 512 516 0.9922 11
4. OK VALPOVKA 7 3 4 11 13 0.8462 473 497 0.9517 9
5. OK KOLONIJA II 7 3 4 12 16 0.7500 523 574 0.9111 9
6. ŽOK TENJA 7 3 4 13 14 0.9286 568 570 0.9965 8
7. ŽOK VINKOVCI III 6 2 4 7 15 0.4667 386 475 0.8126 5
8. OK ĐAKOVO III 7 0 7 6 21 0.2857 451 617 0.7310 3
Gala - male lopte
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI III - OK KOLONIJA II 3:1 (25:17,12:25,25:10,25:13)
2. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 1:3 (17:25,21:25,25:17,18:25)
3. OK ĐAKOVO III - ŽOK TENJA 2:3 (25:20,25:23,17:25,24:26,3:15)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK VALPOVKA 3:0 (25:11,25:17,25:16)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. OK KOLONIJA II - OK VALPOVKA 3:1 (25:13,25:23,13:25,25:12)
6. ŽOK TENJA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (14:25,25:23,19:25,15:25)
7. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:21,25:9,25:19)
8. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK VALLIS AUREA II 1:3 (25:14,10:25,16:25,12:25)
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II 3:2 (25:19,25:16,15:25,18:25,15:12)
10. OK ĐAKOVO III - ŽOK VINKOVCI III 2:3 (15:25,25:17,25:21,23:25,8:15)
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ČEPIN II 3:0 (25:11,25:12,25:16)
12. OK VALPOVKA - ŽOK TENJA 3:1 (17:25,25:15,31:29,25:16)
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA 3:1 (25:21,22:25,25:14,25:16)
14. OK ČEPIN II - OK VALPOVKA 3:0 (25:10,25:11,25:20)
15. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II odgođeno
16. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:19,25:14,25:14)
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. OK ĐAKOVO III - OK KOLONIJA II 2:3 (17:25,26:24,15:25,25:16,7:15)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:12,25:19,25:17)
19. OK VALPOVKA - ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:17,25:14,25:16)
20. ŽOK TENJA - OK ČEPIN II 1:3 (15:25,25:21,16:25,19:25)
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II 0:3 (7:25,8:25,6:25)
22. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK TENJA 0:3 (20:25,13:25,18:25)
23. ŽOK VALLIS AUREA II - OK VALPOVKA 3:1 (10:25,25:14,25:17,25:11)
24. OK ĐAKOVO III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (7:25,16:25,10:25)
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:14,25:19,25:17)
26. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO III 3:0 (25:13,25:15,25:14)
27. ŽOK TENJA - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:19,25:17,25:0)
28. OK ČEPIN II - ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:15,25:10,25:10)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SLAVONSKI BROD 6 6 0 18 0 450 222 2.0270 18
2. ŽOK BILJE 6 6 0 18 2 9.0000 476 289 1.6471 17
3. OK LINGA II 7 5 2 17 6 2.8333 524 374 1.4011 16
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III 6 2 4 10 14 0.7143 466 504 0.9246 8
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 7 3 4 10 14 0.7143 458 532 0.8609 8
6. ŽOK OSIJEK IV 6 2 4 8 13 0.6154 406 459 0.8845 6
7. OK BELIŠĆE II 5 2 3 6 11 0.5455 281 383 0.7337 5
8. ŽOK NAŠICE II 7 1 6 5 19 0.2632 435 550 0.7909 4
9. OK DONJI MIHOLJAC 6 1 5 4 17 0.2353 310 493 0.6288 2
Gala - dodir pobjede
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
2. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BILJE 0:3 (10:25,14:25,16:25)
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (9:25,14:25,7:25)
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK BELIŠĆE II 2:3 (25:19,25:18,18:25,21:25,9:15)
5. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:19,25:17,25:16)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
6. 0 - ŽOK NAŠICE II -
7. OK BELIŠĆE II - OK LINGA II 0:3 (4:25,7:25,21:25)
8. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:14,25:4,25:17)
9. ŽOK BILJE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:13,25:14,25:10)
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 0:3 (13:25,14:25,3:25)
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
11. ŽOK OSIJEK IV - 0 -
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:16,25:21,25:18)
13. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK BILJE 0:3 (13:25,12:25,7:25)
14. OK LINGA II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (17:25,18:25,13:25)
15. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:22,26:24,25:14)
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
16. 0 - OK BELIŠĆE II -
17. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:9,25:13,25:9)
18. ŽOK BILJE - OK LINGA II 3:2 (25:18,25:19,23:25,12:25,16:14)
19. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (8:25,20:25,27:25,12:25)
20. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (29:27,25:20,13:25,25:12)
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - 0 -
22. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (25:17,21:25,25:21,25:13)
23. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA II 0:3 (4:25,15:25,8:25)
24. ŽOK NAŠICE II - ŽOK BILJE 0:3 (11:25,14:25,20:25)
25. OK BELIŠĆE II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (11:25,15:25,11:25)
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
26. 0 - OK SLAVONSKI BROD -
27. ŽOK BILJE - OK BELIŠĆE II 3:0 (25:15,25:10,25:9)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NAŠICE II 3:2 (25:16,12:25,13:25,25:18,15:9)
29. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (13:25,8:25,18:25)
30. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:2 (27:25,19:25,25:15,21:25,17:15)
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
31. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
32. OK LINGA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:11,25:22,25:15)
33. ŽOK NAŠICE II - ŽOK OSIJEK IV 3:1 (25:17,23:25,25:18,26:24)
34. OK BELIŠĆE II - OK DONJI MIHOLJAC utorak, 12. prosinca 2017. u 20,45
35. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK BILJE odgođeno
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
36. 0 - ŽOK BILJE -
37. OK DONJI MIHOLJAC - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (14:25,17:25,10:25)
38. ŽOK OSIJEK IV - OK BELIŠĆE II odgođeno
39. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:19,25:16,25:20)
40. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA II odgođeno
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
41. OK LINGA II - 0 -
42. ŽOK NAŠICE II - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
43. OK BELIŠĆE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
44. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
45. ŽOK BILJE - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 12. prosinca 2017., 11,00