Hrvatski odbojkaški savez
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Zagrebački holding Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1 1 0 3 0 75 44 1.7045 3
2. ŽOK VINKOVCI III 1 1 0 3 1 3.0000 87 65 1.3385 3
3. OK ČEPIN II 1 1 0 3 1 3.0000 92 81 1.1358 3
4. ŽOK TENJA 1 1 0 3 2 1.5000 109 94 1.1596 2
5. OK ĐAKOVO III 1 0 1 2 3 0.6667 94 109 0.8624 1
6. ŽOK VALLIS AUREA II 1 0 1 1 3 0.3333 81 92 0.8804 0
7. OK KOLONIJA II 1 0 1 1 3 0.3333 65 87 0.7471 0
8. OK VALPOVKA 1 0 1 0 3 0.0000 44 75 0.5867 0
Gala - male lopte
1. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
1. ŽOK VINKOVCI III - OK KOLONIJA II 3:1 (25:17,12:25,25:10,25:13)
2. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II 1:3 (17:25,21:25,25:17,18:25)
3. OK ĐAKOVO III - ŽOK TENJA 2:3 (25:20,25:23,17:25,24:26,3:15)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK VALPOVKA 3:0 (25:11,25:17,25:16)
2. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
5. OK KOLONIJA II - OK VALPOVKA nedjelja, 22. listopada 2017. u 12,00
6. ŽOK TENJA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II nedjelja, 22. listopada 2017. u 11,00
7. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO III subota, 21. listopada 2017. u 18,00
8. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK VALLIS AUREA II subota, 21. listopada 2017. u 17,00
3. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II termin nije određen
10. OK ĐAKOVO III - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK ČEPIN II termin nije određen
12. OK VALPOVKA - ŽOK TENJA termin nije određen
4. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK TENJA termin nije određen
14. OK ČEPIN II - OK VALPOVKA termin nije određen
15. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
16. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO III termin nije određen
5. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
17. OK ĐAKOVO III - OK KOLONIJA II termin nije određen
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
19. OK VALPOVKA - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
20. ŽOK TENJA - OK ČEPIN II termin nije određen
6. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
21. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II termin nije određen
22. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK TENJA termin nije određen
23. ŽOK VALLIS AUREA II - OK VALPOVKA termin nije određen
24. OK ĐAKOVO III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
7. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK KOLONIJA II termin nije određen
26. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO III termin nije određen
27. ŽOK TENJA - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
28. OK ČEPIN II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SLAVONSKI BROD 2 2 0 6 0 150 65 2.3077 6
2. ŽOK BILJE 2 2 0 6 0 150 77 1.9481 6
3. OK LINGA II 2 2 0 6 0 150 84 1.7857 6
4. OK BELIŠĆE II 2 1 1 3 5 0.6000 134 173 0.7746 2
5. ŽOK VUKOVAR III 2 0 2 2 6 0.3333 133 177 0.7514 1
6. OK DONJI MIHOLJAC 0 0 0 0 0 0 0 0
7. ŽOK NAŠICE II 1 0 1 0 3 0.0000 52 75 0.6933 0
8. ŽOK OSIJEK IV 1 0 1 0 3 0.0000 40 75 0.5333 0
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2 0 2 0 6 0.0000 67 150 0.4467 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo (7. listopada 2017., 8. listopada 2017.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
2. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BILJE 0:3 (10:25,14:25,16:25)
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (9:25,14:25,7:25)
4. ŽOK VUKOVAR III - OK BELIŠĆE II 2:3 (25:19,25:18,18:25,21:25,9:15)
5. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:19,25:17,25:16)
2. kolo (14. listopada 2017., 15. listopada 2017.)
6. 0 - ŽOK NAŠICE II -
7. OK BELIŠĆE II - OK LINGA II 0:3 (4:25,7:25,21:25)
8. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VUKOVAR III 3:0 (25:14,25:4,25:17)
9. ŽOK BILJE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:0 (25:13,25:14,25:10)
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV odgođeno
3. kolo (21. listopada 2017., 22. listopada 2017.)
11. ŽOK OSIJEK IV - 0 -
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC nedjelja, 22. listopada 2017. u 11,00
13. ŽOK VUKOVAR III - ŽOK BILJE nedjelja, 22. listopada 2017. u 16,30
14. OK LINGA II - OK SLAVONSKI BROD nedjelja, 22. listopada 2017. u 11,00
15. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II ponedjeljak, 23. listopada 2017. u 20,30
4. kolo (4. studenog 2017., 5. studenog 2017.)
16. 0 - OK BELIŠĆE II -
17. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
18. ŽOK BILJE - OK LINGA II termin nije određen
19. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VUKOVAR III termin nije određen
20. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
5. kolo (11. studenog 2017., 12. studenog 2017.)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - 0 -
22. ŽOK VUKOVAR III - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
23. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
24. ŽOK NAŠICE II - ŽOK BILJE termin nije određen
25. OK BELIŠĆE II - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
6. kolo (25. studenog 2017., 26. studenog 2017.)
26. 0 - OK SLAVONSKI BROD -
27. ŽOK BILJE - OK BELIŠĆE II termin nije određen
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
29. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II termin nije određen
30. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VUKOVAR III termin nije određen
7. kolo (2. prosinca 2017., 3. prosinca 2017.)
31. ŽOK VUKOVAR III - 0 -
32. OK LINGA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
33. ŽOK NAŠICE II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
34. OK BELIŠĆE II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
35. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK BILJE termin nije određen
8. kolo (9. prosinca 2017., 10. prosinca 2017.)
36. 0 - ŽOK BILJE -
37. OK DONJI MIHOLJAC - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
38. ŽOK OSIJEK IV - OK BELIŠĆE II termin nije određen
39. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
40. ŽOK VUKOVAR III - OK LINGA II termin nije određen
9. kolo (16. prosinca 2017., 17. prosinca 2017.)
41. OK LINGA II - 0 -
42. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VUKOVAR III termin nije određen
43. OK BELIŠĆE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
44. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
45. ŽOK BILJE - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
Hrvatski olimpijski odbor HEP INA Janaf Zagrebački holding Jadrolinija Hrvatska lutrija Maistra - Rovinj - Vrsar Gala Mikasa
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 21. listopada 2017., 10,20