Hrvatski odbojkaški savez
NOVOSTI  
 
KAKO IGRAJU NAŠE IGRAČICE I IGRAČI U INOZEMSTVU
KAKO IGRAJU NAŠE IGRAČICE I IGRAČI U INOZEMSTVU
 

Ovotjedni pregled liga u kojima igraju naši internacionalni igrači započeti ćemo ponovno na Dalekom istoku. U pretposljednjoj utakmici proteklog vikenda Igor Omrčen je protiv momčadi FC Tokyo postigao nevjerovatnih 48 poena od kojih je devet as servisa. 

Više pročitajte ovdje 

Mia Jerkov i njena ekipa Fenerbahce ne znaju za poraz, od sedam utakmica imaju svih sedam pobjeda. Mia se nalazi i na prvom mjestu naj pucača turske lige.

Nakon trećeg kruga kvalifikacija, Ligu prvaka izborilo je dvoje hrvatskih reprezentativaca. U ženskoj konkurenciji LP igrati će Samanta Fabris i njen klub Imoco Volley Conegliano, dok će u muškoj konkurenciji igrati Leo Andrić ( Sir Safety Perugia ). Ždrijeb grupa elitnog natjecanja LP bit će u petak 17. studenog u 16h u Moskvi. Izvlačenje možete pratiti uživo na CEV's official YouTube channel ,na stranici facebook CEV Volleyball Champions League i na LAOLA1.tv.

 

JAPAN

TOYODA GOSEI (Igor Omrčen) – FC TOKYO 3:2

(23:25, 25:16, 25:27, 25:16, 15:11)

TOYODA GOSEI (Igor Omrčen) – SUNTORY SUNBIRDS 1:3

(17:25, 23:25, 25:19, 20:25)

FRANCUSKA

SF PARIS ST.CLOUD (Lara Vukasović) – BEZIERS 0:3

(22:25, 16:25, 18:25)

RC CANNES (Vedrana Jakšetić) – CHAMALIERES 3:0

(25:21, 25:19, 25:17)

ŠPANJOLSKA

CVB BARCA (Klara Perić) – AGUERA CIUDAD DE LA LAGUNA 3:1

(25:16, 19:25, 25:14, 25:17)

ITALIJA Ž

POMI CASALMAGGIORE (Ana Starčević)  - MYCICERO VOLLEY PESARO 0:3

(25:27, 23:25, 13:25)

SAB VOLLEY LEGNANO – IL BISONTE FIRENZE (Ivana Prokopić) 3:1

(25:20, 25:23, 17:25, 30:28)

FOPPAPEDRETTI BERGAMO (Ema Strunjak) – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO (Samanta Fabris)

Igra se 15. studenog

LIU JO NORDMECCANICA MODENA (Katarina Barun-Šušnjar) – IGOR GORGONZOLA NOVARA

Igra se 15. studenog 17

GOLDEN TULIP VOLALTO CASERTA (Lea Cvetnić) – DELTA INFORMATICA TRENTINO 0:3

(18:25, 17:25, 20:25)

ITALIJA M

CUCINE LUBE CIVITANOVA (Tsimafei Zhukouski) – BIOSI INDEKS A SORA 3:0

(25:21, 25:16, 25:15)

SIR SAFETY PERUGIAM (Leo Andrić) – DIATEC TRENTINO

Igra se 15. studenog

TURSKA

IL BANK – FENERBAHCE (Mia Jerkov) 0:3

(16:25, 11:25, 21:25)

CANAKKALE BLD (Jelena Alajbeg) – KAMEROGLU B. VOL. IHT 3:2

(28:26, 25:16, 12:25, 21:25, 15:10)

BELGIJA

RICHA MICHELBEKE – CHARLEROI VOLLEY (Nikolina Jelić) 3:0

(25:18, 25:17, 25:17)

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS Z.A – LINDEMANS AALST (Ivan Mihalj) 1:3

(17:25, 16:25, 26:24, 15:25)

VC DUVEL PUURS (Goran Išek) – GIMM-E W.K. 3:0

GRČKA

A.O.FOINIKAS SIROU (Fran Peterlin) – A.O.P. KIFISIAS 2:3

(23:25, 23:25, 25:19, 25:18, 11:15)

MAĐARSKA

LINAMAR BEKESCSABAI RSE (Lucija Mlinar) – BUDAORSI DSE 3:0

(25:7, 25:11, 25:10)

ČEŠKA

VK DUKLA LIBEREC – VK UP OLOMOUC (Rene Sain, Bernarda Ćutuk) 1:3

(24:26, 20:25, 25:19, 19:25)

ŠVICARSKA

EDELLINE KONIZ – VBC GALINA (Karla Klarić) 3:0

(25:18, 25:22, 25:23)

VOLERO ZURICH I - VBC GALINA (Karla Klarić) 3:0

(25:19, 25:9, 25:17)

3. KRUG KVALIFIKACIJA ZA LP (druga utakmica)

IMOCO VOLLEY CONEGLIANO (Samanta Fabris) – SLIEDRECHT SPORT 3:0

(25:10, 25:12, 25:7)

SIR SAFETY PERUGIA (Leo Andrić) – SHAKHTIOR SOLIGORSK 3:0

(25:15, 25:16, 25:19)

LOKOMOTIV NOVOSIBIRSK  - ACH VOLLEY LJUBLJANA (Petar Đirlić) 3:0

(25:20, 25:22, 25:18)

 

 

 

 

 

 

13. 11. 2017.
Pizzeria Olimpik
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 24. studenog 2017., 20,43