Hrvatski odbojkaški savez
NOVOSTI  
 
KAKO IGRAJU NAŠE IGRAČICE I IGRAČI U INOZEMSTVU
KAKO IGRAJU NAŠE IGRAČICE I IGRAČI U INOZEMSTVU
 

U ovotjedni pregled liga gdje igraju naši internacionalni igrači  krenut ćemo iz Francuske. Vedrana Jakšetić (RC Cannes) drži prvo mjesto na tablici francuskog prvenstva i nalazi se na trećem mjestu naj tehničara lige. Matea Ikić (Le Cannet) vratila se na parket nakon ozljede mišića. 

Više pročitajte ovdje

Mia Jerkov (Fenerbahce) ponovno je uvrštena u momčad kola turskog prvenstva. Charleroi Volley gdje igra naša reprezentativka Nikolina Jelić kvalificirao se u šesnaestinu finala Challenge kupa. Na utakmici protiv Polkky Kuusamo Nikolina je bila top server s tri as servisa.

Ovaj tjedan kreće muška LP i već u prvom kolu grupe A na suprotnim stranama mreže naći će se Leo Andrić (Sir Safety Perugia) i Tsimafei Zhukouski (Cucine Lube Civitanova). Fran Petrlin (A.O.Foinikas SIirou) igrati će Challenge kup, dok će Petar Đirlić (ACH Volley Ljubljana) i Ivan Mihalj (Lindemans Aalst) igrati CEV kup.

 

JAPAN

TOYODA GOSEI (Igor Omrčen) – JTEKT 3:0

(25:19, 25:22, 25:20)

TOYODA GOSEI (Igor Omrčen) – FC TOKYO 3:1

(22:25, 25:23, 25:18, 25:23)

ITALIJA Ž

FOPPADERETTI BERGAMO (Ema Strunjak) – LARDINI FILOTTRANO 3:1

(24:26, 25:22, 25:19, 25:20)

LIU JO NORDMECCANICA MODENA (Katarina Barun-Šušnjar) – IL BISONTE FIRENZE (Ivana Prokopić) 1:3 (21:25, 12:25, 25:19, 17:25)

S.D.BENE SCANDICCI – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO (Samanta Fabris) 1:3

(26:24, 22:25, 22:25, 23:25)

SAB VOLLEY LEGNANO – POMI CASALMAGGIORE (Ana Starčević) 3:2

(18:25, 25:18, 15:25, 25:23, 23:21)

GOLDEN TULIP V.CASERTA (Lea Cvetnić) – U.B.S. BERNARDO CUNEO 0:3

(20:25, 17:25, 21:25)

FENERA CHIERI - GOLDEN TULIP V.CASERTA (Lea Cvetnić) 3:1

(25:20, 25:14, 23:25, 25:21)

ITALIJA M

SIR SAFETY PERUGIA (Leo Andrić) – B. CASTELLANA GROTTE 3:0

(25:17, 29:27, 25:11)

CALZEDONIA VERONA – CUCINE LUBE CIVITANOVA (Tsimafei Zhukouski) 0:3

(12:25, 20:25, 18:25)

TURSKA

FENERBAHCE (Mia Jerkov) – CANAKKALE BLD. (Jelena Alajbeg) 3:0

(25:16, 25:21, 25:10)

BARTIN POLISGUCU – SAMSUN B.S.B. ANAKENT (Sanja Popović Gamma) 1:3

(18:25, 12:25, 26:24, 14:25)

BOLU BLD. – GUMUSHANE GENCLERBIRLIGI (Maja Burazer) 3:1

(25:19, 20:25, 25:11, 25:17)

MAĐARSKA

BUDAORSI DSE – LINAMAR BEKESCSABAI (Lucija Mlinar) 0:3

(17:25, 18:25, 21:25)

KATAR

QATAR SPORTS (Ivan Raič, Mario Močić) – AL KHOR 3:0

(25:17, 25:21, 25:18)

ČEŠKA

TJ SOKOL ŠTERNBERK – VK UP OLOMOUC (Bernarda Ćutuk, Rene Sain) 0:3

(19:25, 14:25, 16:25)

ŠPANJOLSKA

CVB BARCA (Klara Perić) – CAJASOL JUVASA VOLEY 3:2

(25:19, 22:25, 27:25, 14:25, 15:13)

ŠVICARSKA

VBC GALINA (Karla Klarić) – EDELLINE KONIZ 3:2

(20:25, 26:24, 25:12, 23:25, 16:14)

GRČKA

ETHNIKOS PEIRAIA – A.O. FOINIKAS SIROU (Fran Peterlin) 0:3

(19:25, 19:25, 22:25)

NJEMAČKA

ERFURT – AACHEN (Jelena Šunjić) 0:3

(15:25, 10:25, 21:25)

FRANCUSKA

LE CANNET (Matea Ikić) – SF PARIS ST-CLOUD (Lara Vukasović) 0:3

(13:25, 22:25, 24:26)

MULHOUSE – RC CANNES (Vedrana Jakšetić) 0:3

(21:25, 11:25, 18:25)

BELGIJA Ž

CHARLEROI VOLLEY (Nikolina Jelić) – BARBAR GIRLS 3:1

(25:16, 20:25, 25:17, 25:7)

BELGIJA M

V.C.ZOERSEL A – VC DUVEL PUURS (Goran Išek) 0:3

(15:25, 18:25, 23:25)

CHALLENGE KUP

CHARLEROI VOLLEY (Nikolina Jelić) – POLKKY KUUSAMO 3:0

(25:16, 25:17, 25:21)

Što ćemo sve osim prvenstvenih utakmica pratiti ovaj tjedan:

LIGA PRVAKA M

SIR SAFETY PERUGIA (Leo Andrić) - CUCINE LUBE CIVITANOVA (Tsimafei Zhukouski) 06.12. u 20:30h

CHALLENGE KUP

VIKING TIF BERGEN - A.O. FOINIKAS SIROU (Fran Peterlin) 06.12. u 19h

CEV KUP

OK NOVI PAZAR – ACH VOLLEY LJUBLJANA (Petar Đirlić) 06.12 u 18h

D.DINAMO APELDOORN – LINDEMANS AALST (Ivan Mihalj) 07.12. u 19h

 

 

 

 

 

5. 12. 2017.
Pizzeria Olimpik
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Gala
Izrada i održavanje: Comwear Zagreb
  zadnja promjena: 12. prosinca 2017., 11,00