Hrvatski odbojkaški savez
NOVOSTI

ZAVRŠNICA PRVENSTVA REGIJE CENTAR ZA JUNIORE SEZONA 2017/2018

Završnica prvenstva Regije Centar za juniore održala se u nedjelju, 03.prosinca,2017. u Nedelišću u odličnoj organizaciji OKM Centrometal uz podršku Odbojkaškog saveza Međimurske županije. Na prvenstvu je sudjelovalo sedam ekipa: HAOK Mladost, OK Croatia, OK Sisak, OK Kitro Varaždin, OK Karlovac, OK Gorica.

Više pročitajte ovdje

Nakon razigravanja koje se igralo na dva terena uslijedile su utakmice za medalje. Sve utakmice su bile zanimljive pune htijenja i borbenosti. Ipak treba izdvojiti one za treće i četvrto mjesto između OK Sisak i OK Kitro Varaždin koju su Siščani dobili sa 2:0 (25:26,25:20) i tako osvojili broncu, no moglo je biti i obratno. Poslastica cijelog natjecanja bila je utakmica za prvo odnosno drugo mjesto između HAOK Mladosti i OK Croatia. Bila je to nevjerojatno kvalitetna utakmica u kojoj se niti jednog trenutka nije znalo tko će biti pobjednik i osvojiti zlato. Reklo bi se da su i jedna i druga ekipa zaslužile tako željeno prvo mjesto. No na kraju veliko slavlje za HAOK Mladost 2:1 (25:22,22:25,16:14), a OK Croatii zasluženo srebro.  Pehare i medalje za prve tri ekipe te odličja za najbolje pojedince dodijelili su dopredsjednik Hrvatskog odbojkaškog saveza g. Željko Jurčević, predsjednik Odbojkaškog saveza Međimurske županije g. Dragutin Novak te tajnik OKM Centrometal i OSMŽ g. Jadranko Kirić.