HRVATSKA

VELIKI BOD ZA OK KITRO U GOSTIMA

6. 12. 2017.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

ŽOK Čazma  povela je u prvom setu, iako su im Varaždinke parirale, koncentriranom i kombiniranom  igrom dobrog servisa i napada, set uzima domaćin. U drugom setu dolazi do pada sistema gošći i Čazma olako uzima i drugi set s 25:14.

Više pročitajte ovdje

Iako su domaćini očekivali da će treći set biti formalnost, Varaždinke teškom borbom na kraju snaga uzimaju set i vraćaju se u borbu i uzimaju i četvrti set. Zadnji set je dobrom igrom domaćina i nekoliko grešaka gošći ipak otišao zasluženo u ruke Čazme s konačnim rezultatom od 15:7. OK Čazma zasluženo dobiva dva boda, a OK Kitro na kraju ipak uzima veliki bod.

„Veliki bod s obzirom na to da su većina cura ujutro odigrale dvije utakmice na regijskim kvalifikacijama za juniorke u Čazmi. Krenuli smo dobro, vodili većinu utakmice ali su protivnice bile koncentriranije i uzele set. Kao što se dogodilo i prošlo kolo, nismo se mogli oporaviti od gubitka seta i uvjerljivo izgubili i drugi set.  Nakon što su svi mislili da je treći set samo formalnost, cure su se razbudile i počele igrati kako znaju i dobile naredna dva seta. U petom setu sam znao da će biti teško pobijediti pošto su cure bile na rubu snage; dali smo sve od sebe, ali nismo imali snage da napravimo potpuni preokret.“ –  izjavio je trener Ivan Bregović.

„Ovaj vikend odigrali smo vrlo napetu utakmicu protiv već iskusnog kluba Čazma. Od početka iskusnije cure su vodile i ostavile rezultat 2:0.Kada smo krenuli u treći sat s više koncentracije većom borbenošću prijema i servisa rezultat se vratio na 2:2.U petom setu izgubile smo koncentraciju i tako je to rezultiralo rezultatom 3:2. Sveukupno gledano utakmica je bila teška, ali držale smo se do samog kraja. Jedan bod je to i sad možemo dalje!“ –  izjavila je Saška Dežmarić-Krofak

ŽOK ČAZMA - OK KITRO VARAŽDIN 2  3:2 (25:23,25:14,23:25,20:25,15:7)