Domaća natjecanjaDubrovčanke do druge pobjede u nastavku 1. Hrvatske odbojkaške lige

03/03/2020

Drugu pobjedu u svom drugom nastupu u nastavku 1. Hrvatske odbojkaške lige, odbojkašice ŽOK Dubrovnika izborile su preko Don Bosca rezultatom 3:0.

Nakon niza preokreta, izabranice Mirjane Vreće i Marine Radić rezultatski su se odvojile sredinom prvog seta te ga osvojile rezultatom 25:19.

U drugom setu serijom 7:0, Dubrovčanke dolaze do četvrte set lopte za 2:0 u setovima, dok su u trećem setu uvjerljivom predstavom osigurale nova tri boda.

Svoju drugu pobjedu ŽOK Dubrovnik izborio je u sastavu; Anđela Čuljak, Marijeta Lolić, Matea Daničić, Mara Šilje, Karla Burđelez, Ivana Marinović, Petra Putica, Nora Đurić, Doris Buzolić, Martina Vreća, Hana Dilberović, Lucija Barač, Gabriela Stipanović i Katarina Drobac.

Pobjedom protiv Don Bosca dubrovačke su odbojkašice zauzele treće mjesto, te ih u iduća dva kola očekuje borba protiv dvije vodeće ekipe lige, gostovanje kod Dinama i dolazak druge ekipe Mladosti.

ŽOK Dubrovnik – OK Don Bosco 3:0 (25:19, 25:18, 25:16)

Od ostalih rezultata 3. kola 1. Hrvatske odbojkaški lige treba izdvojiti uvjerljive pobjede Dinama i Velog Vrha te domaću pobjedu Drenove nad Kostrenom.