Muška SuperligaMLADOSTAŠI POBJEDOM OTVORILI NASTUP U SUPERLIGI

09/03/2020

Nakon osvajanje srebrne medalje na MEVZI, odbojkaši zagrebačke Mladosti furiozno su otvorili svoj nastup u Superligi, uvjerljivom pobjedom nad osječkim odbojkašima.

U prvom kolu drugog dijela Superlige, u ligi za ostanak, odbojkaši MOK Marsonije ugostili su OK Zadar.

Pred ugodnom atmosferom dvorane Vijuš u Slavonskom Brodu Zadrani su upisali gostujuću pobjedu rezultatom 3:1.

Odbojkaši Marsonije odlično su otvorili susret, osvajanjem prvog seta, no potom izabranici trenera Masnića kontroliraju iduća dva seta za rezultatski preokret.

U posljednjem setu domaći odbojkaši ostvaruju veliku prednost pri 12:4 i 15:9, no uporni zadarski odbojkaši poravnavaju na 18:18 te zasluženo odnose sva tri boda sa Vijuša.

MOK Marsonia – OK Zadar 1:3 (25:19, 20:25, 21:25, 21:25)

Od ostalih susreta treba izdvojiti domaće pobjede Centrometala, Splita i Siska te uvjerljivu pobjedu Kaštelana u ligi za prvaka.

OK Split – OK Medicinar Trnje 3:0 (25:16, 25:16, 26:24)

OK Sisak – OK Kitro Varaždin 3:1 (25:20, 25:21, 23:25, 25:18)

OKM Centrometal – OK Rovinj 3:1 (18:25, 25:17, 25:21, 25:21)

HAOK Mladost Zagreb – MOK Mursa-Osijek 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)

OK Mladost Ribola Kaštela – MOK Rijeka 3:0 (25:11, 25:19, 25:18)