HRVATSKA

PORTUGAL PONOVNO PREJAK ZA HRVATSKU

6. 1. 2019.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

Hrvatska odbojkaška reprezentacija poražena je na gostovanju od Portugalu u pretposljednjem kvalifikacijskom susretu te se oprostila od plasmana na Europsko prvenstvo.

Početak prvog seta pokazao je dominaciju domaćina na terenu, koji su u prvom setu imali velikih 21:12 i dobili set s 25:12. U drugom i trećem setu kao da su se naši igrači probudili, podigli su nivo svoje igre te su nijanse dijelile da nakon dobivenog drugog seta (25:19), naprave preokret u trećem setu i odvedu utakmicu u drugom smjeru.

U četvrtom setu od početka do kraja Portugalci kontroliraju rezultat osvajaju set s 25:16 i upisuju novu pobjedu u kvalifikacijama za odlazak na Europsko prvenstvo.