HRVATSKA

POBJEDOM NAD HRVATSKOM AUSTRIJA SE PLASIRALA NA EP

10. 1. 2019.
Podijeli na Facebooku Podijeli na Twitteru Podijeli na Google Plusu

Hrvatska muška reprezentacija od kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo oprostila se s porazom od Austrije.

Pred 500-tinjak gledatelja u Domu odbojke na Savi naši odbojkaši nisu imali rješenja za igru Austrijanaca, kojima su bila potrebna dva seta da bi se kvalificirali na Europsko prvenstvo.

Nakon prvog izgubljenog seta, Hrvatska dobiva drugi set s 25:18 i kada smo pomislili da će naši odbojkaši pomrsiti račune Austrijancima i ne dopustiti im odlazak na Europsko prvenstvo, dozvoljavamo gostima da se razigraju i dobiju utakmicu s 3:1 (25:22, 18:25, 25:20, 25:20).